Novogodisnji FONov vrtic...

// Категорије: Инфо |
Факултет организационих наука је у циљу промоције Факултета међу децом предшколог узраста организовао ФОНов НоВоГоДиШњИ ВрТиЋ. Вртић може посетити и сваки ФОНов студент а налази се на адреси www.fon.bg.ac.yu.
Надамо се да ће овај СТРАТЕШКИ потез ПРОМОЦИЈЕ ФОН-а међу најмлађима показати резултате за петнаестак година :P.
 
Uskoro ce kolokvijumi i ispiti,pa ako lose prodjem bice mi kriv izgled fonovog sajta,ona kanta sto stoji ispred amfiteatra (najgori fakultet nema sta)...To je filozofija puskica. Imate korisne materijale,ali vam je filozofija losa!!!

Објављено: 23.12.2007 18:33 - ()


0
0
Ocigledno da ekipa puskica spada u studente kojima je tesko da zavrsi fon (cim im sve smeta na fakultetu,i nikada ne napisu nesto lepo o fakultetu) ili studene kojima se nezavrsava fakultet (posto zahvaljujuci ovom sajtu dobro zaradjuju). Nadam se da cu nekad procitati i nesto lepo o fonu na ovom sajtu!!!

Објављено: 23.12.2007 18:23 - ()


0
0
Ovde je ocigledna zamena teza. Ocigledno ima nekih ljudi koji su ovde da bi samo vredjali puskice zato sto se mozda njihovo ime naslo na tapetu zbog nekih malverzacija koje su pravili dok su bili ili su i dalje na nekim funkcijama. Ovom prilikom ne mislimo na profesore i upravu vec na napaljene studente. Nadamo se da ce se to uskoro promeniti nekim novinama na sajtu. Pozdrav Ekipa puskica

Објављено: 23.12.2007 17:31 - ()


0
0
FON SE GRADI PUSKICAMA SMETA, FON SE NE GRADI PUSKICAMA SMETA..., FON POSTOJI PUSKICAMA SMETA , FON NE POSTOJI-NE POSTOJE NI PUSKICE. KAKO VAS NIJE SRAMOTA? KOLIKO VAM JE OVAJ SAJT DONEO PARA I SVE ZBOG FONA.

Објављено: 23.12.2007 17:20 - ()


0
0
@opiumka: slobodno!!! :) @puskice: ljudi, stvarno ste me nasmejali do suza jutros!!! :D

Објављено: 23.12.2007 16:55 - ()


0
0
e stvarno ste bre luzeri, nikad vam nista ne valja a i vesti su vam postale jadne...ja prestajem da dolazim na puskice

Објављено: 23.12.2007 16:53 - ()


0
0
sve sto mislis da je crno zeleno je ;)

Објављено: 23.12.2007 16:48 - ()


0
0
zaboravili ste da stavite zelenu boju u vest! :lol:

Објављено: 23.12.2007 16:42 - ()


0
0
Ena, niko nije rekao da je nas fax los, sta vise mozda je i jedan od najboljih u zemlji. Ali stvarno je smesno biti toliko neozbiljan i ne profesionalan pa napraviti ono. Inace, i ja sam video sajt pre ovoga, a ono gore je bila moja reakcija tada

Објављено: 23.12.2007 16:36 - ()


0
0
koji ste vi klosari kad bi se bar malo informisali videli bi koliko je nas fax extra u odnosu na druge koji cak jos uvek koriste cucavac.. :hvala:

Објављено: 23.12.2007 16:32 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

6 + 1

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности