Такмичење за Мис остало без прве фавориткиње

// Категорије: Инфо |

Такмичење за Мис је остало без прве фавориткиње. Наиме, Татјана Ивановић нас је контактирала и замолила нас да њено име уклонимо из анкете, као и све коментаре везано за њено име из нама непознатих разлога.

Овога пута ћемо поштовати њену приватност (мада колико неко може сачувати ту приватност уколико има налог на некој светски популарној социјалној мрежи) и избрисаћемо све кометаре из претходне вести за која се односи на акцију "Лепота са катедре", а да се помиње име асистенткиње.

Klik-klak za mistera !!!!

Објављено: 30.12.2008 14:53 - ()


0
0
Jel zna neko ko ce biti kandidat za mistera? I kada ce poceti to glasanje?

Објављено: 30.12.2008 14:49 - ()


0
0
Takmicenje nije ostalo bez prve favoritkijne jer je Selena jos uvek tu. Ta**ana je povukla jer on to dobro zna. Jer: Selena nije samo prelepa osoba. Ona je dobra i plemenita osoba. Jos se secam kako sam odgovorao kod nje VIS i ispitivala me sve sa osmehom. I Martinovicka nije htela da mi da novu svesku da napisem koncept za usmeni, a da vidite Selenu kako graciozno koraca posle 2 minuta sa novom sveskom Ovde nema uopste konkurencije. Hteo bih da ozenim jednu takvu Selenu

Објављено: 30.12.2008 11:54 - ()


0
0
tatjanu za misicu! ;)

Објављено: 29.12.2008 16:47 - ()


0
0
Ako su je vec ubacili u izbor nisu trebali da je izbace. A ona je tipicna isfolirana devojka,kao i sve malo "bolje". Mada crno na belo-i nije ona neka "riba" ako joj oduzmes provokativno oblacenje,bez toga je samo slatka. Danas pare cine lika smekerom i devojku-ribom. Jos jedna stvar,tu se kao folira da joj smeta ovo a dolazi na vezbe u tigrastim majcama i da ne nabrajam..............

Објављено: 27.12.2008 22:51 - ()


0
0
Sta se svi lozite na tu Tatjanu? Ona je istripovana! :udri: Zasto se ostale kandidatkinje nisu povukle? Marija je Boginja FON-a! Vi to znate, mi to znamo, SVI to znaju!!! A i glasanje to potvrdjuje... 45% i raste... :zaljubljen: :zaljubljen: :zaljubljen:

Објављено: 26.12.2008 21:49 - ()


0
0
Uz komentare koji su usledili nije ni cudo, trebali ste da joj vidite danas facu na vezbama kada je neko spomenuo doticnu temu.

Објављено: 26.12.2008 21:33 - ()


0
0
najlpese je to kada imas tako lepo misljenje o sebi... Ovim je pokazala da ne vredi nicemu... Zao mi je sto sam joj dao glas uopste...

Објављено: 26.12.2008 10:31 - ()


0
0
ovim je pokazala da je prava !!! ko bre sme da pise o njoj bez njenog pristanka !! i sama zna da je najlepsa i nije joj potrebno promovisanje ove vrste !!! najbolja si i najlepsa!!!!!

Објављено: 25.12.2008 18:46 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

17 + 1

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности