Izbori nisu lutrija! Izaberi svoju BUDUĆNOST!

// Категорије: Инфо |
У оквиру кампање за повећање излазности младих на изборе Дебатни клуб ФОН-а организује ДЕБАТУ у уторак 29.01. у сали 200 од 12 часова са темом "Овај дом верује да је битно изаћи на изборе"
Kolega razmisljaj malo dublje Anstajn je govorio da se treba koncentrisati na problem ako ga zelis resiti, i da je njegova prednost u odnosu na ostale ljude sto samo moze da se koncentrise na jedan problem, a da mu pritom misao ne izmakne... Duel je pokazao dosta toga... Ako je neko do juce bio pijanica nemora da znaci da ce to biti i danas, Mene cudi jedna stvar kako to da su demokrate pesimisti i da neveruju u promenu na pravi nacin. Ono sto je bilo juce, sta ce se desiti danas, ili sta je biti sutra ima dodirnih tacaka u nekom kratkom ili srednjem roku, a strategija ih povezuje za duzi rok. Jedino izvesno u buducnosti je neizvesnost, ma ko pobedio na izborima. Poz...

Објављено: 31.01.2008 03:01 - ()


0
0
Bravo za diabolic :yo: "Ni ja sa grobarima necu da imam posla"!!!

Објављено: 30.01.2008 19:43 - ()


0
0
Ovo ti je samo podsecanje na prosla, losa vremena koja lako mogu da dodju ako radikali pobede. A panike ima jer ne znam za tebe ali sam je ucestvovao u borbi protiv dragog nam Slobe i znam kako je bilo pod takvim rezimom (ne zaboravi da su tada radikali bili u koaliciji sa Slobom). Nikada u zivotu necu glasati za Tomislava Seselja a zanima me kako je to do sada radikalna stranka resavala probleme? Bacanje, ljudi nis stepenice u zgradi BK? Mahanjem pistoljem ispred vlade? Tucom u vladi? Dopustanjem da ljudi bespravno grade po zemunu i okolini? Trafike sa svercovanom robom? Sverc benzina?.... Jel to resenje? O, DA, ja sam za demokrate i bio sam za njih i bicu za njih, mozda ne za ds uvek ali ima ih dosta. I, da, ja se licno plasim i zgrozavam cinjenice da svaka treca osoba ovde glasa za Seselja. To je tuzno i to je pokazatelj staja svesti tih ljudi. Kako je moguce da se sa povecanjem izbeglica povecava broj glasova za njih? E tu je resenje. Nije tesko biti svstan da hleb ne moze da bude 3 dinara, da ne mogu svi da imaju besplatno lecenje (sumnjam da hoces da finasiras kroz porez koji placas one koji ti kradu benzin iz kola, skidaju sahtove, kradu, siluju, ubijaju, drogiraju se), besplatno skolovanje (seti se koliko je fakulteta u tom periodu bilo priznato napolju; JEDAN - etf). TO su nerealne stvari. To se zove utopija. TO nepostoji. Jedno je kolegijalnost a drugo je prica izmedju mene i tebe. Kolegijalnost je bilo podrska ideje da odlozimo "apriski" rok za 10 dana, ali niko ne sme da pisne. A i tvoje politicko opredeljenje se vidi jos iz predposlednje poruke a u poslednjoj si potvrdio. Pozz radikalnim kolegama.

Објављено: 30.01.2008 11:44 - ()


0
0
nisam ja radikal kolega, ja cu na izbore izaci al glasati necu jer kandidati nisu vredni da za bilo koga glasam, a i ako se predomislim necu sigurno pogresiti jer znam koja stranka kako resava ona pitanja (probleme) koji mene zanimaju... Poz Hvala Budimo Kolegijalni a ne da se prozivamo, a posto si iskazao svoje opredeljenje vidi se da imate slicnu retoriku... Niste bas nabolji kada vam neide, hvata vas panika prebrzo...

Објављено: 30.01.2008 03:48 - ()


0
0
uuuu :) zapadnoevropski lobista... uuu :) domaci izdajnik i strani placenik :) hahaha! pozz za jednog radikala! nije svako ko ne voli rusku mafije izdajnik. ima nas koji smo realisti. teskak posao ali barem znas na cemu si

Објављено: 30.01.2008 00:36 - ()


0
0
Treba izaci i izabrati predsednika jos u prvom krugu, ja sam prvi za to nam sto manje para ode na predizborne gluposti. Ali je sam proces izbora lose organizovan. Trebalo bi da nam dozvole da glasamo u mestu studiranja, umesto sto obezbedjuju besplatan prevoz. To je nevidjena glupost, bar za mene. Mada, i to bi moglo da bude svrsishodno kad bi se bolje organizovalo. Dakle, ima nade za nas Fonovce :D

Објављено: 30.01.2008 00:02 - ()


0
0
Ko si ti pa da ti sudis o necemu, debata nije za to bila namenjena. Budi malo finiji, a posto si tako upucen za rusiju da nisi mozda neki zapadnoevropski lobista pa znas nesto sto mi neznamo... xxx

Објављено: 29.01.2008 23:41 - ()


0
0
ne preti tadic nego je realan... mentol od nikolica je rekao da ce mu prve odluke biti oslobadjanje ubica zorana djindjica i citiram "svi hashki optuzenici nece imati cega da se brinu u nasoj zemlji" u prevodu PREKID SARADNJE SA HAGOM!?! shto bi znachilo prekid evropskih integracija za srbiju, shto bi bio ekvivalent zatvaranja jer ne mozhemo da uspemo bez otvaranja evropskih vrata nama...

Објављено: 29.01.2008 22:11 - ()


0
0
MA KAKVA IZOLACIJA , TO JE TADIĆ IZMISLIO KAKO BI UCENJIVAO I PLAŠIO LJUDE. ŠTA ON MISLI , DA JE NAROD OVE ZEMLJE BUDALA ! INAČE NISAM RADIKAL ALI MI JE MUKA OD UCENA I PRETNJI TADIĆA.

Објављено: 29.01.2008 17:21 - ()


0
0
Naravno da treba izaci na izbore! Valjda ne zelite da o predsedniku drzave odlucuju babe i dede koje su jednom nogom u grobu. Odlucujemo o nasoj buducnosti. Ljudi, pomozite ovoj zemlji bar na taj nacin. Izadjite na izbore, glasajte onoga ko vam se cini kao bolja solucija!

Објављено: 29.01.2008 17:11 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

6 + 14

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности