У оквиру кампање за повећање излазности младих на изборе Дебатни клуб ФОН-а организује ДЕБАТУ у уторак 29.01. у сали 200 од 12 часова са темом "Овај дом верује да је битно изаћи на изборе"
Izbori nisu lutrija! Izaberi svoju BUDUĆNOST!
Ko god da postane predsednik kostunica je pobedio. Ja necu da ucestvujem u laznim dilemama. Izasao bih na izbore samo ukoliko obecaju pad vlade. Funkcija predsednika nema moc a evropa je rekla da je svejedno. Ne biram izmedju ljigavog i zatucanog.
Објављено: 27.01.2008 22:21 - ()
Ljudi, vase licne preferencije, vezane za izbore, nisu tema ove vesti. Bilo bi lepo ako bi ste se drzali teme...
Објављено: 27.01.2008 12:05 - ()


Постави коментар