Izbori nisu lutrija! Izaberi svoju BUDUĆNOST!

// Категорије: Инфо |
У оквиру кампање за повећање излазности младих на изборе Дебатни клуб ФОН-а организује ДЕБАТУ у уторак 29.01. у сали 200 од 12 часова са темом "Овај дом верује да је битно изаћи на изборе"
naravno da treba izaci, i to svim srcem

Објављено: 27.01.2008 11:30 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

6 + 12

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности