Menadžment

// Категорије: Инфо |

Ко каже да факултет убија креативност? Управо супротно су доказала 2 наша студента, Урош Крчадинац и Марио Јанковић-Романо. Снимили су кратак филм и показали свима да "учење може бити и забавно". Погледајте:

Koje ocene iz Menadzmenta imaju autori filma? ps ako ij kojim slucajem imaju:)

Објављено: 28.12.2007 02:26 - ()


0
0
[color=red][/color]sta je bre ovo???????? prosto ne mogu da verujem da postoji neko ko bi snimio ovako nesto.......zao mi je sto sam pogledala

Објављено: 28.12.2007 00:57 - ()


0
0
Odlican film, a za one koji kukaju na menadzment, verujem da vam je tesko, ali iskreno bolje to nego da ste se razvaljivali sa projektima i investicijama :D

Објављено: 27.12.2007 17:24 - ()


0
0
Zmaju!!!! :yo:

Објављено: 27.12.2007 15:36 - ()


0
0
bas grozno...

Објављено: 27.12.2007 14:49 - ()


0
0
bas grozno...

Објављено: 27.12.2007 14:49 - ()


0
0
koega svaka cast za pokazane glumacke sposobnosti, naravno pretpostavljam da je iskustvo pri ucenju ipak preovladalo :) Veliki pozdrav kreativi

Објављено: 27.12.2007 05:48 - ()


0
0
ziva istina :stid: mljac :) :bljak: :udri: :yo:

Објављено: 27.12.2007 00:39 - ()


0
0
Vidi se da je teško varljivo štivo ;)

Објављено: 26.12.2007 23:18 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

18 + 13

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности