Ко каже да факултет убија креативност? Управо супротно су доказала 2 наша студента, Урош Крчадинац и Марио Јанковић-Романо. Снимили су кратак филм и показали свима да "учење може бити и забавно". Погледајте:
Menadžment
Koje ocene iz Menadzmenta imaju autori filma?
ps ako ij kojim slucajem imaju:)
Објављено: 28.12.2007 02:26 - ()
[color=red][/color]sta je bre ovo???????? prosto ne mogu da verujem da postoji neko ko bi snimio ovako nesto.......zao mi je sto sam pogledala
Објављено: 28.12.2007 00:57 - ()
Odlican film, a za one koji kukaju na menadzment, verujem da vam je tesko, ali iskreno bolje to nego da ste se razvaljivali sa projektima i investicijama :D
Објављено: 27.12.2007 17:24 - ()
koega svaka cast za pokazane glumacke sposobnosti, naravno pretpostavljam da je iskustvo pri ucenju ipak preovladalo :)
Veliki pozdrav kreativi
Објављено: 27.12.2007 05:48 - ()

Постави коментар