Menadžment

// Категорије: Инфо |

Ко каже да факултет убија креативност? Управо супротно су доказала 2 наша студента, Урош Крчадинац и Марио Јанковић-Романо. Снимили су кратак филм и показали свима да "учење може бити и забавно". Погледајте:

[b]Kako nekome mozhe da se ovo ne svidi? Knjiga je katastrofalno napisana,ima strana koje se ponavljaju. Autor je na silu namakao 290 strana samo zahvaljujuci presipanjem iz shupljeg u prazno! Da nije toga, sve u svemu knjiga bi imala 50-60 strana plafon. A i nauka mu nije neka-gro stvari smo vec uchili u koliko toliko boljoj knjizi osnove organizacije. A momcima svaka chast jer su napravili xtra film, a o tome svedochi i nagrada. [/b]

Објављено: 26.12.2007 21:54 - ()


0
0
GROZNO ! ! ! ! ! ![size=24][/size]

Објављено: 26.12.2007 21:29 - ()


0
0
Na stranu sve to sto je knjiga losa, film je dobro uradjen. Svaka cast momci!

Објављено: 26.12.2007 21:25 - ()


0
0
ahaaahah jako do bola :yo:

Објављено: 26.12.2007 21:23 - ()


0
0
nista posebno.....

Објављено: 26.12.2007 19:40 - ()


0
0
Екстра је одрађено. Види се да поседују знање из класичне музике, које им нико и не тражи.

Објављено: 26.12.2007 19:29 - ()


0
0
Ko jos kenja sa podignutim gacama? :D btw, bolja bi fora bila da je pojeo trece izdanje knjige, a iskenjao cetvrto izdanje :D

Објављено: 26.12.2007 18:48 - ()


0
0
како коме, мени је баш смешан. иако предвидив, види се да су се колеге потрудиле и да владају одговарајућим знањима из области...

Објављено: 26.12.2007 17:43 - ()


0
0
Film je nevidjeno debilan i neduhovit

Објављено: 26.12.2007 17:39 - ()


0
0
S obzirom na to kako je knjiga napisana i ne zasluzuje bolji tretman...

Објављено: 26.12.2007 17:23 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

2 + 7

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности