Ко каже да факултет убија креативност? Управо супротно су доказала 2 наша студента, Урош Крчадинац и Марио Јанковић-Романо. Снимили су кратак филм и показали свима да "учење може бити и забавно". Погледајте:
Menadžment
[b]Kako nekome mozhe da se ovo ne svidi?
Knjiga je katastrofalno napisana,ima strana koje se ponavljaju. Autor je na silu namakao 290 strana samo zahvaljujuci presipanjem iz shupljeg u prazno! Da nije toga, sve u svemu knjiga bi imala 50-60 strana plafon.
A i nauka mu nije neka-gro stvari smo vec uchili u koliko toliko boljoj knjizi osnove organizacije.
A momcima svaka chast jer su napravili xtra film, a o tome svedochi i nagrada.
[/b]
Објављено: 26.12.2007 21:54 - ()
Na stranu sve to sto je knjiga losa, film je dobro uradjen. Svaka cast momci!
Објављено: 26.12.2007 21:25 - ()
Екстра је одрађено. Види се да поседују знање из класичне музике, које им нико и не тражи.
Објављено: 26.12.2007 19:29 - ()
Ko jos kenja sa podignutim gacama? :D
btw, bolja bi fora bila da je pojeo trece izdanje knjige, a iskenjao cetvrto izdanje :D
Објављено: 26.12.2007 18:48 - ()
како коме, мени је баш смешан. иако предвидив, види се да су се колеге потрудиле и да владају одговарајућим знањима из области...
Објављено: 26.12.2007 17:43 - ()
S obzirom na to kako je knjiga napisana i ne zasluzuje bolji tretman...
Објављено: 26.12.2007 17:23 - ()

Постави коментар