Ко каже да факултет убија креативност? Управо супротно су доказала 2 наша студента, Урош Крчадинац и Марио Јанковић-Романо. Снимили су кратак филм и показали свима да "учење може бити и забавно". Погледајте:
Menadžment
Hahaha! Ja sam oduševljen. Dolazi li prof. Jovanović na Puškice :D?
Објављено: 26.12.2007 16:10 - ()
jeste. na festivalu na kome se takmicio, dobio je nagradu publike!!!
Објављено: 26.12.2007 14:57 - ()
Genijalno!
Svaka cast, momci!
(nacuo sam da je filmic dobio i neku nagradu?)
Објављено: 26.12.2007 14:43 - ()
PS: Za sve zle jezike, ova vest NIJE pljuvanje: fakulteta, uprave itd...
Samo pohvaljujemo dvojicu kolega na kvalitetnim vannastavnim aktivnostima!
Објављено: 26.12.2007 14:41 - ()

Постави коментар