Menadžment

// Категорије: Инфо |

Ко каже да факултет убија креативност? Управо супротно су доказала 2 наша студента, Урош Крчадинац и Марио Јанковић-Романо. Снимили су кратак филм и показали свима да "учење може бити и забавно". Погледајте:

Hahaha! Ja sam oduševljen. Dolazi li prof. Jovanović na Puškice :D?

Објављено: 26.12.2007 16:10 - ()


0
0
jeste. na festivalu na kome se takmicio, dobio je nagradu publike!!!

Објављено: 26.12.2007 14:57 - ()


0
0
:) Čudo knjiga iz menadzmenta!!!

Објављено: 26.12.2007 14:55 - ()


0
0
Genijalno! Svaka cast, momci! (nacuo sam da je filmic dobio i neku nagradu?)

Објављено: 26.12.2007 14:43 - ()


0
0
PS: Za sve zle jezike, ova vest NIJE pljuvanje: fakulteta, uprave itd... Samo pohvaljujemo dvojicu kolega na kvalitetnim vannastavnim aktivnostima!

Објављено: 26.12.2007 14:41 - ()


0
0
VRH :yo: :yo: :yo:

Објављено: 26.12.2007 14:19 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

20 + 19

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности