Ко каже да факултет убија креативност? Управо супротно су доказала 2 наша студента, Урош Крчадинац и Марио Јанковић-Романо. Снимили су кратак филм и показали свима да "учење може бити и забавно". Погледајте:
Menadžment
samo me interesuje da li su prvo stavili knjigu u wc solju ili su koristili dve knjige :zbun:
ali vrlo je simpaticno :D
Објављено: 10.01.2008 20:53 - ()
EKSTRA JE!!!Ovde je poenta zezanje,a ne kako je odglumljeno,kakao je kadrirano,koliki je trud...
Svaka cast!!!
Објављено: 30.12.2007 14:31 - ()
Ovo je carski uradjeno! Nije ni zamisljeno da bude profi, nego je bitna ideja. Haha Mario je CAR (ovoga drugoh doduse nikada nisam gotivio).
:yo:
Објављено: 29.12.2007 15:51 - ()
ajd menadzment da se nekako i svari ali ovi kvazi kriticari koji postuju na ovim puskicama stvarno ne mogu.
momci svaka cast!
Објављено: 29.12.2007 01:31 - ()
Plitko, bez neke pozadinske radnje, loshe kadrirano, loshe odglumljeno, manjak kreativnosti shishti na sve strane, trud minimalan pa takav i produkt.
Nisam pljuvach vec realni kritichar iz najboljih namera.
A van nastavne aktivnosti u vidu jedenja knjiga i njihovog povracaja su krajnje prostachke zamisli malih revoltiranih mozgova, trebalo je i moze to mnogo mnogo bolje jer kad vec neshto radish uradiga kako treba.
Објављено: 28.12.2007 14:50 - ()

Постави коментар