Plaćanje po starom cenovniku

// Kategorije: Info |
Kako nam javljaju studenti prve godine, akcija koju su započele Puškice je urodila plodom. Svi studenti koji obnavljaju prvu godinu će "danak" ipak plaćati po STAROM cenovniku.
Pitajte novog studenta prodekana Marina,on zna da se placa po starom,moze da vam potvrdi informaciju.

Objavljeno: 04.12.2007 13:52 - ()


0
0
i ja sam pitao u studentskoj sluzbi i rekli su mi da se placa obnova po bodovima????????????? dal li je to moguce???

Objavljeno: 03.12.2007 21:17 - ()


0
0
Placa se 35 hiljada.

Objavljeno: 03.12.2007 13:31 - ()


0
0
ja ne kontam nista!da li placamo 35 soma ili po bodovima??

Objavljeno: 03.12.2007 11:54 - ()


0
0
ja ne kontam nista!da li placamo 35 soma ili po bodovima??

Objavljeno: 03.12.2007 11:54 - ()


0
0
to i mene zanima za status studenta,jel mozete da nam proverite to?

Objavljeno: 30.11.2007 16:17 - ()


0
0
^ To i mene interesuje!

Objavljeno: 30.11.2007 15:37 - ()


0
0
A sta bi sa statusom ljudi koji su obnovili godinu? Znam da po onoj staroj prici, svako ima pravo jednom da obnovi godinu i da zadrzi status budzeta. Sad odjednom ispade da svi prelaze na samofinansirajuci. :zbun:

Objavljeno: 30.11.2007 15:32 - ()


0
0
a sta je sa onima kolji nisu dali nista? oni sad idu daju 35 ljada i onavljaju?

Objavljeno: 29.11.2007 01:19 - ()


0
0
Ma ja se ne bih brinuo, ni kada sam zvao u vezi povecanja niko nije imao pojma o tome tako da samo opusteno...

Objavljeno: 28.11.2007 19:06 - ()


0
0
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

2 + 16

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti