Plaćanje po starom cenovniku

// Категорије: Инфо |
Како нам јављају студенти прве године, акција коју су започеле Пушкице је уродила плодом. Сви студенти који обнављају прву годину ће "данак" ипак плаћати по СТАРОМ ценовнику.
chekaj stani to znaci da ne dajemo nikakve pare, ako smo dali 35000 to je to nista preko toga?

Објављено: 27.11.2007 19:02 - ()


0
0
Jbt. kakvi su to likovi u upravi, kad su mislili da će tako neka glupost da im prodje. Pa na pijaci, za mnogo manje para ljudi imaju više dostojanstva i ne gledaju tako da te zeznu, da nesto ućare. Užas

Објављено: 27.11.2007 17:26 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

15 + 13

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности