Како нам јављају студенти прве године, акција коју су започеле Пушкице је уродила плодом. Сви студенти који обнављају прву годину ће "данак" ипак плаћати по СТАРОМ ценовнику.Plaćanje po starom cenovniku
Како нам јављају студенти прве године, акција коју су започеле Пушкице је уродила плодом. Сви студенти који обнављају прву годину ће "данак" ипак плаћати по СТАРОМ ценовнику.Kad puskice nesto objave onda je to tako,ne znam cemu sumnja... To sto se na faksu prave ludi nije nista novo,a ako bas zelis da im platis vise,slobodno,nece se oni buniti... A ako ste vec toliko nepoverljivi,obidjite malo faks,prave informacije se ne dobijaju preko telefona...
Објављено: 28.11.2007 17:31 - ()
[size=18][/size][color=red][/color]JA SAM SAD ZVALA FAX I REKLI SU MI DA NEMAJU POJMA DA SE BILO STA PROMENILO!!!!!!!!!!!!!!
I STA SAD?[color=red][/color][size=18][/size]
Објављено: 28.11.2007 17:14 - ()
drage puskice hvala vam puno,ali mene samo jedna stvar brine OVOGA NEMA NA ZVANICNOM SAJTU FONA,STA AKO SE PREDOMISLE?
Објављено: 28.11.2007 16:03 - ()
Tesko da ce ti pare vratiti nazad ali pisi molbu. Idi do prodekana za finansije i pitaj ga za svoj slucaj.
Објављено: 28.11.2007 13:12 - ()
Jeli ljudi. ja sam doplatio jos 4000 din mimo onih 35000. jel mogu da ih trazim nazad, ako mogu, ako neko zna neka mi kaze gde i kako.
Објављено: 28.11.2007 09:57 - ()
realno, ja imam shtek... nekih 100ak hiljada, ukoliko im bude palo na pamet da mi trazhe doplatu za upis druge, trece, chetvrte godine i aps stazha!
nikad se ne zna...
Објављено: 28.11.2007 00:35 - ()
Bilo bi pokvareno da to nisu ukinuli. Nije fer da im padne na pamet posle mesec dana da traze jos - dosta je to jadno. jbg
Објављено: 27.11.2007 22:41 - ()

Постави коментар