Како нам јављају студенти прве године, акција коју су започеле Пушкице је уродила плодом. Сви студенти који обнављају прву годину ће "данак" ипак плаћати по СТАРОМ ценовнику.Plaćanje po starom cenovniku
Како нам јављају студенти прве године, акција коју су започеле Пушкице је уродила плодом. Сви студенти који обнављају прву годину ће "данак" ипак плаћати по СТАРОМ ценовнику.Pitajte novog studenta prodekana Marina,on zna da se placa po starom,moze da vam potvrdi informaciju.
Објављено: 04.12.2007 13:52 - ()
i ja sam pitao u studentskoj sluzbi i rekli su mi da se placa obnova po bodovima????????????? dal li je to moguce???
Објављено: 03.12.2007 21:17 - ()
to i mene zanima za status studenta,jel mozete da nam proverite to?
Објављено: 30.11.2007 16:17 - ()
A sta bi sa statusom ljudi koji su obnovili godinu?
Znam da po onoj staroj prici, svako ima pravo jednom da obnovi godinu i da zadrzi status budzeta. Sad odjednom ispade da svi prelaze na samofinansirajuci. :zbun:
Објављено: 30.11.2007 15:32 - ()
a sta je sa onima kolji nisu dali nista? oni sad idu daju 35 ljada i onavljaju?
Објављено: 29.11.2007 01:19 - ()
Ma ja se ne bih brinuo, ni kada sam zvao u vezi povecanja niko nije imao pojma o tome tako da samo opusteno...
Објављено: 28.11.2007 19:06 - ()

Постави коментар