Misterija BIG 3. deo...

// Категорије: Инфо |

Мистерија BIG 3. део... Семинарски на тему BIG-a!!
Као и увек на ФОН-у, управа факултета и већина Професора сe трудилa да помогнe реализацију добре идеје, неки од њих су користили чак и личне контакте да обезбеде онако велики списак спонзора. А како су се ти Професори провели на BIG-u.

Ових дана се међу студентима треће године шушка да  Менаџмент људских ресурса можда можете да положите ако одрадите семинарски на тему  "Анализа кадровских решења у организацији BIG-а?". Наиме како су наши дописници успели да сазнају  Проф. др Ранко Орлић (један од легендарних Проф. са ФОН-а) се на првом предавању из овог предмета јадао студентима о проблемима које је доживео са организацијом BIG-a.
Како су нам пренели извештачи са предавања, он је лично обезбедио спонозора који је са 4000e помогао ову манифестацију, а за узврат је добио стид на завршној свечаности (журци) у згради ЦК. Наиме када је изашао из клуба,  како би свог пријатеља (професора из иностранства) одвео са сцена ломљења инвентара и уринирања по угловима клуба на последњем спрату зграде ЦК, веровали или не, у ходнику га је сачекао ЉУДСКИ ИЗМЕТ (латин. feces). На брзину је смислио да је лифт на другој страни (Менаџмент у кризним ситуацијама) и свог пријатеља (професора из иностранства) успео да одвуче на другу страну.

Да ли је у овим моментима заказала и служба за одржавање хигијене на BIG-u, или обезбеђење манифестације вероватно ће као и многа питања остати вечита мистерија.

@Marko Ja sam isto bila volonter na BIGu i uopeste mi se ne svidja kako je sve odradjeno. Realno volonterima je ukratko objasnjeno sta treba da rade podeljene kao neke "odgovornosti" i ajde radi. Realno bilo je lose organizovano. Na zurkama je bilo O.K. mada ne znam kako to treba da izvuche loshu organizaciju glavnih dogadjanja

Објављено: 30.10.2007 11:03 - ()


0
0
A kad ce 4. deo?

Објављено: 30.10.2007 03:21 - ()


0
0
Nemanja Stamencic je hteo da uzme big u svoje ruke i kada nije uspeo pljuje BIG preko ovog sajta. Preko pojedinih profesora sa fakullteta. Iako je to Dusanov projekat

Објављено: 30.10.2007 02:29 - ()


0
0
Jel moze za nas ne upucene ko je hteo da preuzme organizaciju BIG-a? I na koji nacin. Preko uprave? Nekako drugacije? Hvala unapred

Објављено: 30.10.2007 00:58 - ()


0
0
Ha! Neka je neko izneo kao je dusan zavrsio faks posto ako niste znali djaovic radovan podjednaka vezara kako i drug mu njegov. i samo bih postavio pitanje, opet, kako je radovan dobijao stipendije i kredite i zasto je imao prednost u odosu na druge?

Објављено: 29.10.2007 21:08 - ()


0
0
vezano za taj ulaz, koliko ja znam sve zurke(ukljucujuci i tu u CK) su prvenstveno bile za ucesnike BIG-a, tj. strance, organizatore, volontere itd. i oni svi su imali besplatan ulaz na osnovu svojih akreditacija. ljudi sa strane su placali ulaz i za placen ulaz imali takodje unutra sve dzabe

Објављено: 29.10.2007 17:59 - ()


0
0
Evo mogu da potvrdim da sam ja platio ulaz 800 dinara ali mi nije jasno zasto je cak 70% ljudi uslo dzabe i zasto smo mi placali ako je sponzor platio 4.000 EVRA ?

Објављено: 29.10.2007 17:50 - ()


0
0
Kako je Dusan Milicevic zavrsio fakultet? Pitajte Nevenku(prijateljicu njegove mame)! Obrisite poruku opet!

Објављено: 29.10.2007 17:43 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

9 + 16

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности