Misterija BIG 3. deo...

// Категорије: Инфо |

Мистерија BIG 3. део... Семинарски на тему BIG-a!!
Као и увек на ФОН-у, управа факултета и већина Професора сe трудилa да помогнe реализацију добре идеје, неки од њих су користили чак и личне контакте да обезбеде онако велики списак спонзора. А како су се ти Професори провели на BIG-u.

Ових дана се међу студентима треће године шушка да  Менаџмент људских ресурса можда можете да положите ако одрадите семинарски на тему  "Анализа кадровских решења у организацији BIG-а?". Наиме како су наши дописници успели да сазнају  Проф. др Ранко Орлић (један од легендарних Проф. са ФОН-а) се на првом предавању из овог предмета јадао студентима о проблемима које је доживео са организацијом BIG-a.
Како су нам пренели извештачи са предавања, он је лично обезбедио спонозора који је са 4000e помогао ову манифестацију, а за узврат је добио стид на завршној свечаности (журци) у згради ЦК. Наиме када је изашао из клуба,  како би свог пријатеља (професора из иностранства) одвео са сцена ломљења инвентара и уринирања по угловима клуба на последњем спрату зграде ЦК, веровали или не, у ходнику га је сачекао ЉУДСКИ ИЗМЕТ (латин. feces). На брзину је смислио да је лифт на другој страни (Менаџмент у кризним ситуацијама) и свог пријатеља (професора из иностранства) успео да одвуче на другу страну.

Да ли је у овим моментима заказала и служба за одржавање хигијене на BIG-u, или обезбеђење манифестације вероватно ће као и многа питања остати вечита мистерија.

Samo mi nije jasno kako ovi iz Puskica i dalje furaju ovaj fazon sa pljuvanjem BIG-a kad je svima jasno iz prethodnih vesti sta ljudi misle o njihovoj "teoriji zavere". Vec se javila gomila ljudi koja je ucestvovala na turniru i koja je bila odusevljena organizacijom. Za prevoz sam ja svedok da je bio odlican i da su ih cekali autobusi dva puta u toku noci da ih odvezu sa zurki, sponzori su podelili pice i sta su vec trebali, posto sam i to video na zurkama (bilo je dosta pica - besplatnog), stranci su bili smesteni u jednom od boljih hotela u Bg. Poruke koje hvale BIG su vecinom izbrisane, kao da mi to ne mozemo da primetimo, a skoro nijedna nije imala uvredljiv sadrzaj. Ne cini li vam se to malo jadnim ?

Објављено: 29.10.2007 02:25 - ()


0
0
Hvala Bogu pa niste isprozivali i Orlica (verovatno cekate neki razlog) posto ste postali kao Kurir.

Објављено: 29.10.2007 02:22 - ()


0
0
ma, da to i ja kazem... istripovao se chovek... da je bio tamo... uchinilo mu se sve... a i ovi studenti... sve bre neshto umishlja...cccc pa josh u ovolikom i broju :lol: :lol: :lol: mora da je neka epidemija

Објављено: 29.10.2007 02:01 - ()


0
0
Sve bi to bilo lepo jos da je prof. dr. Orlic bio na CK, sram vas bilo.

Објављено: 29.10.2007 01:59 - ()


0
0
Dusan Milicevic ima veze sa osudom Klik Klaka taman onoliko koliko zna o bolonjskoj deklaraciji http://www.puskice.org/video/dusan_bolonjska.avi :udri:

Објављено: 29.10.2007 01:14 - ()


0
0
a da nije i taj Orlic u puskicama.... Ma ovo je zavera protiv BIG-a... Ja mislim da je i Klik-Klak ovde umesao prste jer mrzi Dusana Miliciveca posto su ga za njegovog mandata osudili na sudu casti...

Објављено: 29.10.2007 01:10 - ()


0
0
Ovi sa BIG-a nisu izlazili za vikend :cupavi: nego dezurali kao eskadrila da komentarisu eventualnu novu vest. :aaa: I sad kad su je konacno dobili, ucutali se jer ne moguo da napadaju puskice. Sad bi trebalo da je Orlic na tapetu kad je vec pricao ovo pred vise od 100 studenata. :zaljubljen:

Објављено: 29.10.2007 01:07 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

7 + 19

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности