Misterija BIG 3. deo...

// Категорије: Инфо |

Мистерија BIG 3. део... Семинарски на тему BIG-a!!
Као и увек на ФОН-у, управа факултета и већина Професора сe трудилa да помогнe реализацију добре идеје, неки од њих су користили чак и личне контакте да обезбеде онако велики списак спонзора. А како су се ти Професори провели на BIG-u.

Ових дана се међу студентима треће године шушка да  Менаџмент људских ресурса можда можете да положите ако одрадите семинарски на тему  "Анализа кадровских решења у организацији BIG-а?". Наиме како су наши дописници успели да сазнају  Проф. др Ранко Орлић (један од легендарних Проф. са ФОН-а) се на првом предавању из овог предмета јадао студентима о проблемима које је доживео са организацијом BIG-a.
Како су нам пренели извештачи са предавања, он је лично обезбедио спонозора који је са 4000e помогао ову манифестацију, а за узврат је добио стид на завршној свечаности (журци) у згради ЦК. Наиме када је изашао из клуба,  како би свог пријатеља (професора из иностранства) одвео са сцена ломљења инвентара и уринирања по угловима клуба на последњем спрату зграде ЦК, веровали или не, у ходнику га је сачекао ЉУДСКИ ИЗМЕТ (латин. feces). На брзину је смислио да је лифт на другој страни (Менаџмент у кризним ситуацијама) и свог пријатеља (професора из иностранства) успео да одвуче на другу страну.

Да ли је у овим моментима заказала и служба за одржавање хигијене на BIG-u, или обезбеђење манифестације вероватно ће као и многа питања остати вечита мистерија.

CAR!

Објављено: 29.10.2007 00:50 - ()


0
0
Molimo da ovi sto su se veselili dodju 01.11. na nasu zurku. Mi bas takve trazimo. D3 - "200 na sat" Место: Трезор Датум: четвртак, 01.11.2007. Улаз: 150 у претпродаји, 200 на улазу

Објављено: 29.10.2007 00:48 - ()


0
0
pa ne verujem da bi objavljivali ovakvu info. da nije.... covece uvek mi je bilo cudno kako bre sve saznate....

Објављено: 29.10.2007 00:42 - ()


0
0
4000 evra ????? Da li tu pise 4000 evra. Da li je Orlic ovo stvarno rekao? Da li ovo neko sa trece godine moze da potvrdi posto je ovo krajnje interesantan podatak Hvala unapred.

Објављено: 29.10.2007 00:39 - ()


0
0
Bio sam na tom casu kad je Orlic pljuvao ove sa BIG-a Lazete puskice. Orlic je rekao GOVNO ;)

Објављено: 29.10.2007 00:35 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

19 + 4

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности