На овај начин студенти, који су уписали факултет 2001 и раније, имају још мало ''форе'' да заврше факултет по старим наставним плановима и програмима. Надамо се да ће у међувремену Скупштина Србије изменити закон и овај рок померити на 2011..
Produzen rok za zavrsavanje faxa...
Puskice treba da budu brz i tacan informativni servis za studente. Brzina objavljivanja vesti i njena tacnost su nam uvek prioritet. U narednom periodu pokusacemo da tome dodamo i pravopisnu ispravnost... Hvala na sugestijama. Uvek sa Vama, Puskice.
Објављено: 30.12.2007 23:52 - ()
P.S. Znam da mi druga rečenica nije upitna nego potvrdna. :P Greška u brzini.
Објављено: 30.12.2007 21:23 - ()
@ milojica
Iskuliraj malo OK??? Kad budeš imao sajt na kome će da se objavljuju informacije SAMO ZA TEBE, onda nek te boli šta god hoće...
@ puskice
Gramatika i pravopis su JAKO važni za SVAKU TEMU. A vidim da niste našli za shodno da ispravite grešku pa mi zaista nije jasno kome to prkosite? Prozivali ste prof. Drakulić za znanje iz OSNOVNE ŠKOLE, ali ne date da neko vas proziva ZA ISTU STVAR?
Објављено: 30.12.2007 21:21 - ()
A izvini molim te gramatika i pravopis kao nisu vazni,a?
Pa koliko nas ima nepismenih.......
Објављено: 30.12.2007 21:21 - ()
Inace komentari koji su obrisani su bili "jako" vazni za datu temu....Ljudi poceli da se prepucavaju oko gramatike i pravopisa.
Објављено: 30.12.2007 13:38 - ()
koji je imbecil iz pushkica obrisao sve komentare koji su ovde bili!?!
Објављено: 30.12.2007 04:53 - ()

Постави коментар