Крај епилога
Сви студенти прве и друге године који су за јунски испитни рок пријавили више од једног испита из зимског семестра су обавезни да у понедељак или уторак, од 11 до 13 часова, дођу до студентске службе ради регулисања пријаве испита. Уколико се не појаве, неће им се прихватити ни једна пријава за дотичне испите.
Сви студенти прве и друге године који су за јунски испитни рок пријавили више од једног испита из зимског семестра су обавезни да у понедељак или уторак, од 11 до 13 часова, дођу до студентске службе ради регулисања пријаве испита. Уколико се не појаве, неће им се прихватити ни једна пријава за дотичне испите.

Постави коментар