April u februaru

// Kategorije: Info |
Na osnovu ankete koja je nedavno sprovedena na sajtu Puškice, Naučno-Nastavno Veće i uprava FON-a su odlučili da ćemo od ove godine ponovo imati januarski i februarski rok vezano!
Bole ce ih urazumimo. Iskuliraj brate a ako treba ce svasta da napravimo.April je zakon.

Objavljeno: 06.11.2007 22:06 - ()


0
0
Bole nemoj da te nabodem u baburu, a stoi se tice aprila uz tebe sam. relax bole, take it easy.

Objavljeno: 06.11.2007 22:04 - ()


0
0
Slazem se. Februar sucks.April rules. Bole smiri se.

Objavljeno: 06.11.2007 22:02 - ()


0
0
Stvarno Bole. U pravu si. Iskrivicemo im februar:)

Objavljeno: 06.11.2007 21:59 - ()


0
0
Haaaaaaaa.CE vas nabodem sve sa tim februarom.

Objavljeno: 06.11.2007 21:57 - ()


0
0
bilo bi ok da bude i februar i april,kao sto imaju recimo studenti ftn-a in novog sada

Objavljeno: 04.11.2007 20:29 - ()


0
0
alo bre jeste normalni....ko je motherfuckin glasao za februar...debili jedni

Objavljeno: 04.11.2007 17:26 - ()


0
0
Moj opsti utisak je da su protivnici februarskog roka: 1. ili studenti obnovljene prve godine, ili studenti tek upisane druge godine - koji nemaju iskustva sa februarskim rokom i opiru se promenama (ucicete o tome), 2. ili su u pitanju studenti koji studiraju po starom programu - koji nisu culi ili su mozda negde i culi da se kolikovijumi u letnjem semestru poklapaju sa ispitima u aprilskom roku, pa ih to uopste i ne zanima jer ih se ne tice, a da i ne pominjem sto su ti ljudi u najvecem broju (cast izuzecima) trebali odavno da zavrse faks. Toliko... :cool:

Objavljeno: 04.11.2007 02:09 - ()


0
0
Podrzavam te u potpunosti, samo mi koji smo iskusili oba roka mozemo da imamo predstavu sta oni znace. I da, APRIL je za sve lepe stvari, a ne za rok... Ziveo FEBRUAR!!!

Objavljeno: 03.11.2007 16:35 - ()


0
0
:udri: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri:

Objavljeno: 03.11.2007 15:27 - ()


0
0
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

14 + 11

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti