На основу анкете која је недавно спроведена на сајту Пушкице, Научно-Наставно Веће и управа ФОН-а су одлучили да ћемо од ове године поново имати јануарски и фебруарски рок везано!
April u februaru
Samo bi debili zaboravili sve sto su icili.Ne zelim nikog da vredjam ovim, ali ako uspete da zaboravite u roku od mesec dana sve sto se ucili, onda bolje se batalite studiranja. Kada budete zavrsili fax ionako se nicega nece secati, tako da uzalud gubite vreme ovde. ZIVEO APRIL!!!!!!
Објављено: 02.11.2007 00:53 - ()
[size=24][color=blue]Pametnice pametne, recite vi meni kako biste isli na vezbe i predavanje za vreme ispitnog roka u aprilu? ...sta ne biste isli mesec dana na faks?
Kako bi ste polagali kolokvijume iz drugog semestra? ...sta spremali bi i rok i kolokvijume istovremeno?
Sta bi ste uradili sa bas onim predmetom koji padnete u januaru i tacno prodje toliko vremena da BAS SVE ZABORAVITE? ...ucili bi opet ceo ispit?[/color][/size]
Објављено: 01.11.2007 22:41 - ()
Ovo da vecina ispita ima usmeni nije tacno, ja sam treca godina i do sada se nisam suocila sa tom situacijom.
Ko uci nije mu od VELIKE vaznosti da li ce imati jedan ili drugi rok, mada...
Onaj ko daje ispite redovno i iz kolokvijuma, verovatno ce se zalagati za februarski rok jer ce lako obnoviti ono na cemu omane u januaru i cist ce uci u drugi semestar, sto znaci da nece ostavljati 1 ili 2 ispita za april kad sprema kolokvijume iz drugog semestra.
Nemojte da kukate(pogotovu brucosi)jer jos uvek nemate pojma sta vam vise odgovara. Lepo spremajte te kolokvijume i necete imati problema sa februarskim rokom!
Објављено: 01.11.2007 18:43 - ()
Kao bivsi student fon-a smatram da je bolje imati aprilski rok nego 2 roka u mesec dana.
Mada FON-ovci su nekad bilo poznati sto su dobijali sve sto su pozeleleli, tako da razmisljajte na temu: Januarsko-Februarski i Aprilski rok. ;)
Објављено: 01.11.2007 17:47 - ()
Ljudi bolji je april. Februarski rok je ogranak januara. Ne razumem kako nekome moze da odgovara vise februar od aprila. S obzirom da vecina ispita ima pismeni i usmeni ja mislim da je logicnije da das pismeni u januaru pa da imas vise vremena za april nego februar, a te prica za jedan ispit u aprilu kao vanrednom roku su smesne jer se ne mogu prijaviti svi ispiti.[size=18][/size]AKO JE ODLUKA TACNA ONDA SU STUDENTI IZGUBILI MNOGO, JER SU IZGUBILI PRAKTICNO CEO ROK.[size=18][/size]
Објављено: 01.11.2007 17:38 - ()
Postoje dva slucaja studenata:
1.Slucaj Oni koji zele da u februaru poloze ispit koji nisu uspeli u januaru jer im je tada gradivo sveze.
2.Slucaj Oni koji zele da u Aprilu poloze ispit nevezan za Januar, cak nevezan ni za tu godinu
Kako god da se okrene, neko dobija, a neko gubi.
Објављено: 01.11.2007 16:23 - ()
puskice jer ta vasa anketa ova mala glupost u gornjem levom cosku...pa da li vi mislite da je to neko uzeo za ozbiljno jer tu postavljate pitanja od kako vam je bilo na letovanju sa odgovorima tipa vrh ekstra i ostalo a sad kao na osnovu toga se odlucuje o necemu...kako vas nije sramota doveli ste ljude pred svrsen cin sto niste objavili zvanican formular i rekli od tad do tad traje anketa od koje ce zavisiti da li ce postojati april ili ce biti vracen februar...Izgubili ste svaku smisao...
Sto kaze slucajni prolaznik ovo je moj poslednji post na puskicama...
Објављено: 01.11.2007 14:50 - ()
Ako si vec aps a ovo ti je tek drugi put da postujes na puskicama, ne vidim razlog zasto i postujes. Posto te ova tema ne dotice, nemoj da solis pamet PUSKICAMA.
Објављено: 01.11.2007 14:43 - ()
@ Slucajni prolaznik
Tako je! Dole Puskice!
Stize nova generacija...
Објављено: 01.11.2007 13:36 - ()
Ovo je moj drugi i, nadam se, poslednji post na puskicama. Ovaj sajt je zaista postao sramota, i izgubio sve ono zbog cega je osmisljen i napravljen. Kako Vas nije sramota da lupetate i pisete ovakve gluposti. O kom Vi pomeranju roka pricate?! Da li Vi stvarno mislite da neko sa FON-a (mislim na profesore, dekanat, asistente, pa cak i Nastica, Stud. sluzbe, domara itd.) gleda, cita, prati i slusa ovaj sajt? Mislim da veliki broj profesora ne zna cak ni da postojite.
Sto se rokova tice, samo intelektualno oslabljeni ljudi mogu da vode ovakvu polemiku. Pa naravno da je april bolji. To je jos jedna sansa, a februar nije. Kakvo Vam je to plitkoumno objasnjenje, ako si spremio ispit pa nisi polozio ... Drage kolege, kada spremis ispit - POLOZIS ga, nema na FON-u vise profesora "koji mrze studente"...
Ja sam aps. i ne zanimaju me previse rokovi vise, cak ni puskice ne pratim. Citam ih kroz RSS ali mi je stvarno smesno kada napisete neku ovakvu NETOLERANTNU i SRAMOTNU glupost kao vest. "Na osnovu ankete koja je nedavno sprovedena ..." kakve veze ima ona anketa sa navodnom odlukom veca. Ljudi radite svoj posao, bili ste odlicni, nemojte da menjate delatnost. Nemate vi nista vise uticaja na odlucivanje na FON-u od svih studenata. Niko Vas ne zarezuje, i ne pita nista, a da ne pominjem ucenje i pracenje Vasih anketa!
Znaci, pamet u glavu, i nemojte da pokusavate da sebi podignete rejting nekim ovakvim lazima, jer vi u procesu odlucivanja na FON-u imate celih 0% uticaja.
Veliki pozdrav, i shvatite ovo kao prijateljski savet, jer ako se pod hitno ne vratite na pravi put ugasice vas klinci. Pun ih je FON a svi su zeljni da se proslave, kao sto ste vi :-), nekada davno ...
srdacan pozdrav.
Објављено: 01.11.2007 13:24 - ()

Постави коментар