April u februaru

// Категорије: Инфо |
На основу анкете која је недавно спроведена на сајту Пушкице, Научно-Наставно Веће и управа ФОН-а су одлучили да ћемо од ове године поново имати јануарски и фебруарски рок везано!
Alo bre ljudi sta se primate...to za april misle samo klinci (1-2 godina) koji nisu imali oba roka i nisu iskusili kako to izgleda...FEBRUARDZIJE iskuliajte pobeda je nasa :cool:

Објављено: 01.11.2007 00:06 - ()


0
0
Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :D :D :D :lol: :lol: :D :D :) :D :P :lol: :D :) :lol: :hvala: :D :) :) :) :lol: :yo: ;) :) :cool: :D ;) :lol: :) :) Boze HVALA TI :cupavi:

Објављено: 01.11.2007 00:03 - ()


0
0
Bolji je februar, ko ce da ide na vezbe i predavanja u aprilu i u isto vreme sprema druge ispite. Uostalom, lepo je rekao Nikola, verovatno cemo moci u aprilu da prijavimo jedan ispit...

Објављено: 31.10.2007 23:21 - ()


0
0
Ovu odluku nisu donele puskice vec Nastavno naucno vece. A sve statstike, na svim fakultetima pokazuju da je bolja prolaznost u februaru. A ovako cak ima sanse i da se mozda izdejstvuje da se u aprilu (apsolventski rok) prijavi npr. jedan ispit.

Објављено: 31.10.2007 23:14 - ()


0
0
Upravo sam 5 x glasao za april. Toliko o anketi, tacka

Објављено: 31.10.2007 23:10 - ()


0
0
ma kakav februar,april je zakon!!

Објављено: 31.10.2007 21:51 - ()


0
0
grdno ste cudo uspeli da sprovedete u delo!!. 1.mali vam je uzorak 2. mala je prednost februarskog roka

Објављено: 31.10.2007 21:32 - ()


0
0
j!@$ vas februar! koji ste vi bolidi, to nema nigde... upravo ste izgubili jedan pravi rok!

Објављено: 31.10.2007 21:24 - ()


0
0
kako ovde ima glupih ljudi.... ti milose drugi, ae reci mi molim te , kako moze da ti bude bolje povezana dva roka ? jeli? pa ti onda imass manje sanse tada da dass visse ispita !!!! ti onda da bi dao visse ispita morass da ih istovremeno spremass...kako to moze da ti bude lakse?

Објављено: 31.10.2007 21:10 - ()


0
0
A hoce li biti aprilski kao vanredni rok?

Објављено: 31.10.2007 21:02 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

11 + 5

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности