Избори за чланове Студентског парламента Факултета организационих наука одржаће се 9. и 10. априла 2008.Пријава заинтересованих студената за нови сазив Студентског парламента трајаће до 5. априла. Из неразумљивих разлога, садашње председништво Парламента је одредило рок за пријаву само 5 дана након расписивања избора. Како Пушкице сазнају, део садашњег сазива планира опет да се кандидује, па се поставља питање, да ли је ово можда покушај да се успоре потенцијални противници или је само знак њихове тромости у раду?
Пријава се врши путем мејла [email protected]. У пријави је неопходно навести:
- име
- презиме
- број индекса
- годину
- смер

Постави коментар