Услед захтева великог броја студената, поставили смо форму за петицију ЗА КОМПЕНЗАЦИЈУ. Форма ће бити отворена до 22ч дана 10.09.2008. Након затварања пријављивања, списак ће бити прослеђен представницима студената који ће се 11.09. и 12.09. састати са Управом факултета.Peticija ZA KOMPENZACIJU
Услед захтева великог броја студената, поставили смо форму за петицију ЗА КОМПЕНЗАЦИЈУ. Форма ће бити отворена до 22ч дана 10.09.2008. Након затварања пријављивања, списак ће бити прослеђен представницима студената који ће се 11.09. и 12.09. састати са Управом факултета.Za sada nas ima troje ali primamo ljude koji su voljni da pomognu za vise informacija posetite temu na forumu Peticija za kompenzaciju!
Објављено: 06.09.2008 20:41 - ()

Постави коментар