Rajko deli pravdu

// Kategorije: Info |
Juče magistrirao, danas deli pravdu...
Kako Puškice nezvanično saznaju, čovek kojima je mnogima poznat samo kao Rajko (a.k.a. "Nemoj da mi sediš po radijatorima") je unapređen u lokalnog delioca pravde na FON-u. Naime patrolirajući mračnim hodnicima FON-a, Rajko je, kroz prozor na vratima jedne učionice, primetio da Ivana Kovačević, asistentkinja iz psihologije, "grubo krši poslovnu etiku" jer je studente rasporedila da sede u krugu, po grupama, da bi lakše mogli da prate čas koji se sastojao iz grupnih radionica.
Naravno, tako nešto nikad nije bilo dozvoljeno na fakultetu, pa je Rajko osetio potrebu da reaguje i da apsolutno bespotrebno izriba dotičnu asistentkinju. Na kraju predstave, otišao je iz učionice ostavljajući (blago rečeno) zbunjene studente i asistentkinju uz pretnje da "ovo između njih nije gotovo".
Kako istraživački tim Puškica saznaje, ovo nije prvi Rajkov incident, a uskoro stiže više informacija o svemu. Ne menjajte kanal.

Jedva cekam otvaranje njegovog dosijea na puskicama!!!! on iskace iz coskova na FON-u........

Objavljeno: 16.11.2008 21:57 - ()


0
0
Rajko smeh :P

Objavljeno: 15.11.2008 20:00 - ()


0
0
xaxa,organizator sedenja na radijatorima :aaa:

Objavljeno: 15.11.2008 18:15 - ()


0
0
Znate sta! Ja sam magistrirao za radijatore a vi necete nista da magistrirate! Ja sam oduvek bio najbolji djak, i sada sam najbolji u svojoj struci. Zasto ste tako ljubomorni. Dovescu ja ovaj fakultete u red! Rajko

Objavljeno: 15.11.2008 18:02 - ()


0
0
a sta je on magistrirao? tugo! :zbun:

Objavljeno: 15.11.2008 15:37 - ()


0
0
To je onaj smarac sto nema blage veze ni sa cim na faksu, pa su mu dali da radi jedino sto zna - da seta i glumi Cak Norisa! A on kao magistrirao :udri:

Objavljeno: 15.11.2008 00:14 - ()


0
0
Seljober

Objavljeno: 14.11.2008 23:40 - ()


0
0
Chuck Norris moze da sedi na radijatoru Rajku ispred nosa...

Objavljeno: 14.11.2008 21:45 - ()


0
0
nije onaj novi sto tera iza linije nego onaj matori visoki debeli u sakou sto se seta po faxu stalno

Objavljeno: 14.11.2008 20:41 - ()


0
0
Mislim da znam ko je, odgovara opisu,hahahha, ne treba slika :))

Objavljeno: 14.11.2008 18:17 - ()


0
0
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

9 + 11

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti