Рајко дели правду

// Категорије: Инфо |
Јуче магистрирао, данас дели правду...
Како Пушкице незванично сазнају, човек којима је многима познат само као Рајко (а.к.а. "Немој да ми седиш по радијаторима") је унапређен у локалног делиоца правде на ФОН-у. Наиме патролирајући мрачним ходницима ФОН-а, Рајко је, кроз прозор на вратима једне учионице, приметио да Ивана Ковачевић, асистенткиња из психологије, "грубо крши пословну етику" јер је студенте распоредила да седе у кругу, по групама, да би лакше могли да прате час који се састојао из групних радионица.
Наравно, тако нешто никад није било дозвољено на факултету, па је Рајко осетио потребу да реагује и да апсолутно беспотребно изриба дотичну асистенткињу. На крају представе, отишао је из учионице остављајући (благо речено) збуњене студенте и асистенткињу уз претње да "ово између њих није готово".
Како истраживачки тим Пушкица сазнаје, ово није први Рајков инцидент, а ускоро стиже више информација о свему. Не мењајте канал.

Jedva cekam otvaranje njegovog dosijea na puskicama!!!! on iskace iz coskova na FON-u........

Објављено: 16.11.2008 21:57 - ()


0
0
Rajko smeh :P

Објављено: 15.11.2008 20:00 - ()


0
0
xaxa,organizator sedenja na radijatorima :aaa:

Објављено: 15.11.2008 18:15 - ()


0
0
Znate sta! Ja sam magistrirao za radijatore a vi necete nista da magistrirate! Ja sam oduvek bio najbolji djak, i sada sam najbolji u svojoj struci. Zasto ste tako ljubomorni. Dovescu ja ovaj fakultete u red! Rajko

Објављено: 15.11.2008 18:02 - ()


0
0
a sta je on magistrirao? tugo! :zbun:

Објављено: 15.11.2008 15:37 - ()


0
0
To je onaj smarac sto nema blage veze ni sa cim na faksu, pa su mu dali da radi jedino sto zna - da seta i glumi Cak Norisa! A on kao magistrirao :udri:

Објављено: 15.11.2008 00:14 - ()


0
0
Seljober

Објављено: 14.11.2008 23:40 - ()


0
0
Chuck Norris moze da sedi na radijatoru Rajku ispred nosa...

Објављено: 14.11.2008 21:45 - ()


0
0
nije onaj novi sto tera iza linije nego onaj matori visoki debeli u sakou sto se seta po faxu stalno

Објављено: 14.11.2008 20:41 - ()


0
0
Mislim da znam ko je, odgovara opisu,hahahha, ne treba slika :))

Објављено: 14.11.2008 18:17 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

11 + 2

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности