Рајко дели правду

// Категорије: Инфо |
Јуче магистрирао, данас дели правду...
Како Пушкице незванично сазнају, човек којима је многима познат само као Рајко (а.к.а. "Немој да ми седиш по радијаторима") је унапређен у локалног делиоца правде на ФОН-у. Наиме патролирајући мрачним ходницима ФОН-а, Рајко је, кроз прозор на вратима једне учионице, приметио да Ивана Ковачевић, асистенткиња из психологије, "грубо крши пословну етику" јер је студенте распоредила да седе у кругу, по групама, да би лакше могли да прате час који се састојао из групних радионица.
Наравно, тако нешто никад није било дозвољено на факултету, па је Рајко осетио потребу да реагује и да апсолутно беспотребно изриба дотичну асистенткињу. На крају представе, отишао је из учионице остављајући (благо речено) збуњене студенте и асистенткињу уз претње да "ово између њих није готово".
Како истраживачки тим Пушкица сазнаје, ово није први Рајков инцидент, а ускоро стиже више информација о свему. Не мењајте канал.

Rajko = Cak Noris?! :lol:

Објављено: 14.11.2008 12:18 - ()


0
0
rajko je jedan od mocnih rendzera

Објављено: 14.11.2008 11:28 - ()


0
0
Rajko aka menadzer tetkica :) on je bas bas bolid :D

Објављено: 14.11.2008 11:00 - ()


0
0
Covek je u pravu. Sta izvodi ona nije to sastanak sekte to je cas zna se gde se sedi>>

Објављено: 14.11.2008 10:38 - ()


0
0
hahaha to je oskarov drug rajko

Објављено: 14.11.2008 10:32 - ()


0
0
lici dosta na ovu crno belu sliku :)

Објављено: 14.11.2008 10:04 - ()


0
0
Uskoro dosije Rajko! :) :hvala:

Објављено: 14.11.2008 04:28 - ()


0
0
jel moze neko da okaci rajkovu sliku? da ga vidimo?

Објављено: 14.11.2008 04:08 - ()


0
0
Magistrirao? Sta je taj magistrirao? Smaranje studenata?

Објављено: 14.11.2008 04:04 - ()


0
0
realno, ko na nasem FAXu nije smesan???da se ne lazemo!!! :lol: :lol: :lol:

Објављено: 14.11.2008 01:57 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

17 + 8

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности