Рајко дели правду

// Категорије: Инфо |
Јуче магистрирао, данас дели правду...
Како Пушкице незванично сазнају, човек којима је многима познат само као Рајко (а.к.а. "Немој да ми седиш по радијаторима") је унапређен у локалног делиоца правде на ФОН-у. Наиме патролирајући мрачним ходницима ФОН-а, Рајко је, кроз прозор на вратима једне учионице, приметио да Ивана Ковачевић, асистенткиња из психологије, "грубо крши пословну етику" јер је студенте распоредила да седе у кругу, по групама, да би лакше могли да прате час који се састојао из групних радионица.
Наравно, тако нешто никад није било дозвољено на факултету, па је Рајко осетио потребу да реагује и да апсолутно беспотребно изриба дотичну асистенткињу. На крају представе, отишао је из учионице остављајући (благо речено) збуњене студенте и асистенткињу уз претње да "ово између њих није готово".
Како истраживачки тим Пушкица сазнаје, ово није први Рајков инцидент, а ускоро стиже више информација о свему. Не мењајте канал.

da to je taj dziber covek napreduje, bio je INZENJER ZA RADIJATORE a sada MAGISTAR ZA TETKICE, jos kad doktorira....

Објављено: 14.11.2008 17:43 - ()


0
0
ja sam sedeo na radijatoru i Rajko mi nista nije rekao... ako je to RAjko! hocemo sliku RAjka! Ivana je divna a on je kenjator ako je to uradio!

Објављено: 14.11.2008 17:42 - ()


0
0
Jel to onaj dzibernaut shto tera ljude iza zute linije?

Објављено: 14.11.2008 17:33 - ()


0
0
uvek sam se pitao koja je funkcija tog lika na faxu, osim da opominje za sedenje na radijatorima...

Објављено: 14.11.2008 16:39 - ()


0
0
[b]RAJKO TAJKUN[size=18][/size]

Објављено: 14.11.2008 14:29 - ()


0
0
S kao sjajno!!! :cupavi:

Објављено: 14.11.2008 14:15 - ()


0
0
hahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Објављено: 14.11.2008 14:03 - ()


0
0
Rajko je novi prodekan za tetkice :yo:

Објављено: 14.11.2008 13:42 - ()


0
0
gadno bi bilo :cool:

Објављено: 14.11.2008 12:25 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

19 + 0

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности