Рајко дели правду

// Категорије: Инфо |
Јуче магистрирао, данас дели правду...
Како Пушкице незванично сазнају, човек којима је многима познат само као Рајко (а.к.а. "Немој да ми седиш по радијаторима") је унапређен у локалног делиоца правде на ФОН-у. Наиме патролирајући мрачним ходницима ФОН-а, Рајко је, кроз прозор на вратима једне учионице, приметио да Ивана Ковачевић, асистенткиња из психологије, "грубо крши пословну етику" јер је студенте распоредила да седе у кругу, по групама, да би лакше могли да прате час који се састојао из групних радионица.
Наравно, тако нешто никад није било дозвољено на факултету, па је Рајко осетио потребу да реагује и да апсолутно беспотребно изриба дотичну асистенткињу. На крају представе, отишао је из учионице остављајући (благо речено) збуњене студенте и асистенткињу уз претње да "ово између њих није готово".
Како истраживачки тим Пушкица сазнаје, ово није први Рајков инцидент, а ускоро стиже више информација о свему. Не мењајте канал.

Ja ne znam da li ima neko koga taj covek nije nesto opomenuo... :D I ja sam srecnik sto sam se svadjao s njim. Najsmesniji lik na faxu.

Објављено: 14.11.2008 01:28 - ()


0
0
A ko je Rajko uopste??

Објављено: 14.11.2008 01:21 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

12 + 0

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности