Odluka o upisu godina

// Категорије: Инфо |

Након јучерашње седнице Савета факултета, донешена је одлука о условима уписа година. За упис по годинама потребно вам је:
 - Друга: 43 поена из прве и 3 условна предмета за смер
 - Трећа: чиста прва година и 31 поен из друге
 - Четврта: чиста прва и друга, а из треће положених
         - 5 испита за смер Операциони Менаџмент
         - 6 испита за све остале смерове
Цео документ можете преузети овде.

koji su uslovi za upis apsolvetskog po starom programu?

Објављено: 21.07.2008 16:12 - ()


0
0
[b]Ostaje nam da se bunimo![/b] [b]SVI ZA JEDNOG JEDAN ZA SVE[/b] E da i Marine uradi nesto :fokus:

Објављено: 18.07.2008 01:47 - ()


0
0
Ma vest je super, baš sam se obradovao videvši je. Ali možda se ispostavi da je 31 bod samo za [u]samofinansiranje[/u]. Dok će za [u]budžet[/u] trebati "malo" više bodova 40 i kusur. Nadam se da ovo neće da se desi, ali na kraju daj šta daš, samo da ne bude nekih 100 000 dinara za upis na samofinansiranje, mogu da se oprostim od fakulteta :((

Објављено: 17.07.2008 22:32 - ()


0
0
Opet ja :yo: Ljudi, koji vam je k...c, pa ovo bi trebala da bude pozitivna vest jer su odlučili da uslov bude 31, a ne 37 bodova, tj. od dve opcije izabrali su povoljniju po nas. Pa generaciji 07 treba 43 ESPB za upis u drugu, a vama je i ovo malo! Biće odlično ako odobre čak i tu kompenzaciju, ali treba da budemo zadovoljni i ovim. Prosto ne mogu da verujem da nema ni jedan pozitivan komentar na ovu DOBRU vest! Bravo za 31 bod, i ako nismo zaslužili!!!

Објављено: 17.07.2008 21:17 - ()


0
0
Jel zna neko koliko je poena potrebno za upis druge godine onima koji su obnovili prvu? jel se ovih 43 poena odnose i na nas ili je ostalo od prosle godine 37? Hvala unapred!

Објављено: 17.07.2008 00:03 - ()


0
0
ovo nije forum o kompenzaciji :P

Објављено: 16.07.2008 18:59 - ()


0
0
Glavu cu ti polomiti kad saznam ko si debilicnino streberska

Објављено: 16.07.2008 18:49 - ()


0
0
Boze da li ste vi strebercine normalni???? Neki ljudi ovde imaju i drustveni zivot, i nije im samo u glavi da uce... Svaka tebi cast sto si ocistio godinu u junu, pa sad blejis verovatno sam. Sta trazis onda na ovom forumu o kompenazciji, ako imas uslov.I LJUDI KOMPENZACIJE UVEK IMA SVAKE GODINE. OVO JE ZVANICNI DOKUMENT SADA, U OKTOBRU MOGU DA PROMENE I DA TREBA PO 1 ISPIT IY TEKUCE ZA USLOV. Koliko ste glupi braaaaaateee

Објављено: 16.07.2008 18:48 - ()


0
0
Mislim da je za upis u cetvrtu godinu, mnogima neophodna statistika, koju vecina vuce. Ja se nadam kompenzaciji, ali cu se potruditi da dam statistiku. Inace imam uslov, SAMO mi fali ver. i statistika :) kao i mnogima Inace i prosle godine su odobrili tek u oktobru 2 kada sam polozila matu2. Na kraju dosta da, pa i ne treba kompenzacija. A ja sam sigurna da ce odobriti.

Објављено: 16.07.2008 15:12 - ()


0
0
Ja tek sad izracunah da je 31 poen samo 6 ispita... I to sa engleskim, koji nosi samo 3 poena...

Објављено: 16.07.2008 14:44 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

17 + 10

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности