Odluka o upisu godina

// Категорије: Инфо |

Након јучерашње седнице Савета факултета, донешена је одлука о условима уписа година. За упис по годинама потребно вам је:
 - Друга: 43 поена из прве и 3 условна предмета за смер
 - Трећа: чиста прва година и 31 поен из друге
 - Четврта: чиста прва и друга, а из треће положених
         - 5 испита за смер Операциони Менаџмент
         - 6 испита за све остале смерове
Цео документ можете преузети овде.

Za sada nema. Mozda bude kao prosle godine u oktobru...

Објављено: 15.07.2008 18:23 - ()


0
0
Kako ne proizilazi. AKo ti pise da treba da ocistis godinu da bi upisao sledecu to ne dvosmisleno znaci da ne mozes da preneses ni jedan ispit. A na toj sednici je donesena odluka, JEDNOGLASNO, da nema kompenzacije - ko ne veruje, a da se ne bi bilo daljeg prepucavanjai, nek pita Marina, ako je prisustvovao istoj a trebalo bi. Ako on ne znam idite kod Milije i on ce vam reci. Ja sam za istu, podrazacu ako bude trebalo, obecavam, ali je trenuto odbijena. To ne znaci da je nece odobriti u okt ali sada je nema. Sedimo radimo i sta nam Nevenka da. :)

Објављено: 15.07.2008 18:22 - ()


0
0
[size=18][color=indigo]znaci nema kompenzacije za upis trece godine!?!?![/color][/size]

Објављено: 15.07.2008 17:47 - ()


0
0
zar nije bilo mata I (podrazumeva obe mate nase)?

Објављено: 15.07.2008 17:22 - ()


0
0
TOOO MATORAAA!!! :yo:

Објављено: 15.07.2008 17:20 - ()


0
0
mata1, oikt i uis. tako je bilo prosle godine

Објављено: 15.07.2008 17:14 - ()


0
0
Sta znaci "polozena 3 uslovna predmeta za odsek" kad za ISiT postoje 4 uslovna? to bi znacilo da jedan ne moramo?

Објављено: 15.07.2008 16:58 - ()


0
0
XXX odakle ti to da nece biti kompenzacije? to iz ovog dokumenta nikako ne proizilazi. drugo, chak i da je doneshena takva odluka to ne bi pisalo u ovom dokumentu. i trece, oduka o kompenzaciji ce biti doneshena tek u septembru ili oktobru tako da, ljudi, ne brinite pre vremena.

Објављено: 15.07.2008 16:19 - ()


0
0
Mene zanima da li cu ja moci da predjem na budzet ako dam uslov u septembru,oktobru ili oktobru 2?Da li ce se gledati prosek ili neki drugi kriterijum ako bude manje slobodnih mesta nego ljudi? UNAPRED HVALA...

Објављено: 15.07.2008 16:13 - ()


0
0
ljudi sta mislite jer ce biti mesta za smer Menagment ako se da uslov u oktobru ili oktobru 2 (za upis druge).. ili sta se desava recimo ako dam uslov za neki smer na kome nema mesta vishe,a nemam uslovne ispite ni za jedan drugi smer,jer samn okinuo godinu.. unapred hvala ...

Објављено: 15.07.2008 16:01 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

8 + 9

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности