Odluka o upisu godina

// Категорије: Инфо |

Након јучерашње седнице Савета факултета, донешена је одлука о условима уписа година. За упис по годинама потребно вам је:
 - Друга: 43 поена из прве и 3 условна предмета за смер
 - Трећа: чиста прва година и 31 поен из друге
 - Четврта: чиста прва и друга, а из треће положених
         - 5 испита за смер Операциони Менаџмент
         - 6 испита за све остале смерове
Цео документ можете преузети овде.

pa to i jeste fora. da se poloze svi iz prve da bi se upisala 3. tom logikom je bi mogao i da pitas sto da ne upises 4. a da ti je ostao jedan iz 1. nam logike a veruj mi da samo sebi pravis problem sa prenosenjem. Ja cu podrzati kompenzaciju iako mi ne treba ali se trusdi da ne vuces nista iz prve. Narocito ne matu :) imas jos 2 regularna i sigurno okt2 i moguce jos okt 3. Ako mislis da su na fonu drkadzije sto ne daju kompenzaciju, pogledaj kako je na npr pravima. Ne mozes da polazes ispite iz npr 3. ako ne ocistis 2. :) sreca i radost

Објављено: 15.07.2008 21:23 - ()


0
0
nikad necu shvatiti sta smaraju sa tom kompezacijom...bolje da stave 37 p + kompenzacija...sta npr. neko ocistio drugu god i nije dao samo jedan ispit iz prve i sad ne moze u trecu...koje su to gluposti...

Објављено: 15.07.2008 20:31 - ()


0
0
Lepo si to rekao ali si glup. Mogao bi da pokazes solidarnost prema onim kolegama kojima ce mozda trebati kompenzaija. Meni nece trebati, sta vise dao sam uslov u junu ali ako nekom tvom/mom kolegi/nici bude trebalo sto da ih ne podrzimao. Videcu te ako tako sebican budes i na poslu. Fino ces da prodjes. Ako do sada nisi radio ne znas da ti je najvaznije da ako ne mozes da pomognes ne pametujes i ne odmazes jer ces da napredujes ali u salterkog radnika! Pozz

Објављено: 15.07.2008 19:28 - ()


0
0
koje ste vi bre budale! Alo mentoli, jun je gotov i imate jos dva ispitna roka, i vi se nadate kompenzaciji. Bolje sedite ucite! Ali NEE, retardiranim debilima je u stvari neophodna kompenzacija! Sta vi trazite na fakultetu uopste! Pa i neko mora da prodaje zvake na trafici...

Објављено: 15.07.2008 18:59 - ()


0
0
[color=orange][/color][size=0][/size] A što mi svi zajedno ne bismo upisali neki drugi fakultet, ovaj naš je sranje! :yo:

Објављено: 15.07.2008 18:51 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

3 + 5

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности