Odluka o upisu godina

// Категорије: Инфо |

Након јучерашње седнице Савета факултета, донешена је одлука о условима уписа година. За упис по годинама потребно вам је:
 - Друга: 43 поена из прве и 3 условна предмета за смер
 - Трећа: чиста прва година и 31 поен из друге
 - Четврта: чиста прва и друга, а из треће положених
         - 5 испита за смер Операциони Менаџмент
         - 6 испита за све остале смерове
Цео документ можете преузети овде.

Svaka cast, dobro si rekao! :zaljubljen:

Објављено: 16.07.2008 11:45 - ()


0
0
?!?! @vala bravo brate/sestro! ja nisam ocistio godinu u junu ali sam dao 11 ispita od januara (vukao sam neke). Ali mi ne smeta sto nekome treba kompenz. Sta vise dobroj drugarici koja ima sigurno mnogo visi prosek od svih nas ovde zbog stat ce mozda trebati ista tako da podrzavam kompenz svim srcem. A kome ne treba nek ne smeta!

Објављено: 16.07.2008 02:32 - ()


0
0
Marine ne kenjaj

Објављено: 16.07.2008 01:49 - ()


0
0
stvarno ste debili.... ja sam ocistio godinu u junu, i sada blejim, a ako mogu ja- moze svako, bash nikakav problem nije... bu-hu, dajte kompenzaciju, nek se sledeca god upisuje sa 9 bodova, neka su nam zagarantovana 2 polozena ispita.... IDIOTI STE LENJI BRE! :bljak:

Објављено: 16.07.2008 01:33 - ()


0
0
@XXX: Kompenzacija? ...sta je to? :cool: psssssssssst ;)

Објављено: 16.07.2008 00:47 - ()


0
0
Ako položiš taj jedan ispit, prelaziš na budžet.

Објављено: 16.07.2008 00:44 - ()


0
0
ljudi moze li neko da mi objasni kako se prebacuje na budzet?? ako sam sada u junu dala uslov za smer, a fali mi jedan ispit za 43 boda, i to da dam u sep mogu li na budzet??

Објављено: 16.07.2008 00:22 - ()


0
0
Aloooo bre, da li ste vi normalni, samo kukate!!! Umesto da pokažete malo zahvalnosti što nam je uprava dozvolila da upišemo godinu sa 31 ESPB (a ne 37, iako su imali potpuno legitimno pravo da to urade), vi se žalite što nema kompenzacije! Kakva bre kompenzacija, kako vas BRE nije sramota!? Ovo je više nego korektno od strane fakulteta, a vi biste još olakšica, pa nije ni čudo što nas zovu Fakultet olakšanih nauka! Dokle više da se žalimo kako je sistem loš, kako je država trula, kako je fakultet sranje, a da pritom ništa ne radimo!!! Nisam ni ja dao uslov za treću i pitanje je da li ću ga uopšte dati, ali za to mi nije kriv Fakultet i osećao bih se kao najveći licemer kad bih se žalio još što mi, zaboga, traže da očistim prvu godinu! Pogledajte malo kakvi su uslovi za studiranje na ostalim fakultetima (Ekonomski, Pravni,...), pa razmislite malo pre nego što počnete da pljujete.

Објављено: 15.07.2008 23:33 - ()


0
0
ne, samo mata 1! ko ima matu 1 i 2, nema veze sa matom I i II znaci 3 ispita...

Објављено: 15.07.2008 22:54 - ()


0
0
Ja nisam rekao da necu podrzati kolege, i da sam protiv kompenzacije! NAPROTIV Meni samo nisu jasni jasni likovi koji se sada nadaju tome i sve nade polazu u kompenzaciju, a junski rok jos nije zavrsen, i imaju jos dva roka do kraja godine! To je, minimum 6 ispita da se polozi, ali MINIMUM! I o cemu onda da pricamo. FON nije tezak fakultet, ne znam sta bi radili da studiraju nesto drugo... Toliko

Објављено: 15.07.2008 22:47 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

10 + 20

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности