Бирамо најлепше професоре и асистенте

// Категорије: Инфо |

Након исказане жеље студената да се на ФОНу спроведе избор за најлепшу наставницу и најлепшег наставника (ту спадају професори, асистенти, сарадници у настави...), Пушкице су одлучиле да покрену акцију „Лепота са катедре“. Дакле, бирамо најлепшу наставницу и најлепшег наставника који предају на ФОНу.


Правила игре су следећа:

  1. На е-маил адресу [email protected] шаљите своје предлоге асистената, професора и сарадника у настави које бисте волели да видите у ужем избору за мис односно мистера.
  2. Од понедељка 22.12.2008. године на Пушкицама почиње анкета за избор најлепше наставнице, док ће анкета за избор најлепшег наставника почети по завршетку избора за мисицу, од понедељка 05.01.2009. године.
  3. Наглашавамо да један мејл представља један глас, тако да ако са исте имејл адресе стигне више гласова, рачунаћемо само први послати.
  4. У ужи избор улази петоро наставница односно наставника са највећим бројем гласова.
  5. Избор се завршава 19. јануара, док ће резулати бити објављени до 25. јануара.


Наравно, победницима ће бити уручене пригодне награде. :)

Будите и ви део жирија и пошаљите свој глас на [email protected]!

Cicvaricka, naravno :zaljubljen: Doduse, i Andjelkovicka nije losa...

Објављено: 20.12.2008 22:49 - ()


0
0
[size=18]Marko Mihic ![/size]

Објављено: 20.12.2008 10:28 - ()


0
0
znaci,marko je zakon...e,zasto ode... :(( sad cekam trecu da mi opet predaje... ako stignem do trece,naravno... :(

Објављено: 19.12.2008 20:33 - ()


0
0
Marko Mihic -menadzment ;) Dragan Bjelica -asist.menadzment :))) i naravno Dragana Kragulj ...

Објављено: 19.12.2008 12:24 - ()


0
0
[b]Ana Kovačević[/b]. Druge neka stanu u red. :D

Објављено: 19.12.2008 01:21 - ()


0
0
Selena ljubavi moja iz starih dana :)))))) Dajem ti krunu

Објављено: 18.12.2008 22:47 - ()


0
0
djokovic, statistika

Објављено: 18.12.2008 15:47 - ()


0
0
Bojan, principi programiranja :cool:

Објављено: 18.12.2008 02:17 - ()


0
0
asistentkinje: [b]1. Tatjana Ivanovic[/b] [b]2. Selena Totic[/b] [b]3. Marija Bogicevic[/b] [b]4. Tamara Vlastelica[/b] asistenti: [b]Milan Okanovic[/b]

Објављено: 17.12.2008 23:07 - ()


0
0
jao,da Cudanov,njega sam malopre zaboravila da spomenem :) A kako se preziva onaj saradnik Miroslav iz oikt-a?

Објављено: 17.12.2008 22:37 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

19 + 3

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности