Бирамо најлепше професоре и асистенте

// Категорије: Инфо |

Након исказане жеље студената да се на ФОНу спроведе избор за најлепшу наставницу и најлепшег наставника (ту спадају професори, асистенти, сарадници у настави...), Пушкице су одлучиле да покрену акцију „Лепота са катедре“. Дакле, бирамо најлепшу наставницу и најлепшег наставника који предају на ФОНу.


Правила игре су следећа:

  1. На е-маил адресу [email protected] шаљите своје предлоге асистената, професора и сарадника у настави које бисте волели да видите у ужем избору за мис односно мистера.
  2. Од понедељка 22.12.2008. године на Пушкицама почиње анкета за избор најлепше наставнице, док ће анкета за избор најлепшег наставника почети по завршетку избора за мисицу, од понедељка 05.01.2009. године.
  3. Наглашавамо да један мејл представља један глас, тако да ако са исте имејл адресе стигне више гласова, рачунаћемо само први послати.
  4. У ужи избор улази петоро наставница односно наставника са највећим бројем гласова.
  5. Избор се завршава 19. јануара, док ће резулати бити објављени до 25. јануара.


Наравно, победницима ће бити уручене пригодне награде. :)

Будите и ви део жирија и пошаљите свој глас на [email protected]!

Glasajte za Vinku! :P

Објављено: 16.12.2008 02:28 - ()


0
0
TATJANA IVANOVIC ;)

Објављено: 16.12.2008 01:17 - ()


0
0
Tatjana Ivanovic je neprikosnovena! iza nje bar deset mjesta prazno! :zaljubljen: :zaljubljen: :zaljubljen: :zaljubljen: :zaljubljen: :zaljubljen: :zaljubljen: :zaljubljen: :zaljubljen:

Објављено: 16.12.2008 01:04 - ()


0
0
[b]1.Tatjana Ivanovic 2.Marija Jovic[/b] Dobra je i ona Jelena s hrm-a,ako se ne varam... Hm...ima ih jos par sigurno Mada realno tatjana je objasnila,samo da nema onako smesan glas ko dete od 14 godina hehe ps. svaka cast za ideju,jeste glupava ali je zanimljiva

Објављено: 16.12.2008 00:34 - ()


0
0
MARIJA BOGICAVIC JE BOGINJA !!!! I TATJANA IVANOVIC(MLJR)!!!!! AAAAAAAAAAAAAA............

Објављено: 15.12.2008 23:15 - ()


0
0
Kako se zove asistentkinja iz hrm-a? Ona je najlepsa :)

Објављено: 15.12.2008 23:10 - ()


0
0
Ja glasam za Anu Kovacevic! asist. eng :)

Објављено: 15.12.2008 23:07 - ()


0
0
?Jel to ona plava?

Објављено: 15.12.2008 22:50 - ()


0
0
MARIJA TODOROVIC :aaa: MARIJA TODOROVIC :aaa: MARIJA TODOROVIC :aaa: MARIJA TODOROVIC :aaa: MARIJA TODOROVIC :aaa:

Објављено: 15.12.2008 22:10 - ()


0
0
ko je Marija Jovic?

Објављено: 15.12.2008 18:28 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

5 + 8

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности