Бирамо најлепше професоре и асистенте

// Категорије: Инфо |

Након исказане жеље студената да се на ФОНу спроведе избор за најлепшу наставницу и најлепшег наставника (ту спадају професори, асистенти, сарадници у настави...), Пушкице су одлучиле да покрену акцију „Лепота са катедре“. Дакле, бирамо најлепшу наставницу и најлепшег наставника који предају на ФОНу.


Правила игре су следећа:

  1. На е-маил адресу [email protected] шаљите своје предлоге асистената, професора и сарадника у настави које бисте волели да видите у ужем избору за мис односно мистера.
  2. Од понедељка 22.12.2008. године на Пушкицама почиње анкета за избор најлепше наставнице, док ће анкета за избор најлепшег наставника почети по завршетку избора за мисицу, од понедељка 05.01.2009. године.
  3. Наглашавамо да један мејл представља један глас, тако да ако са исте имејл адресе стигне више гласова, рачунаћемо само први послати.
  4. У ужи избор улази петоро наставница односно наставника са највећим бројем гласова.
  5. Избор се завршава 19. јануара, док ће резулати бити објављени до 25. јануара.


Наравно, победницима ће бити уручене пригодне награде. :)

Будите и ви део жирија и пошаљите свој глас на [email protected]!

Marija Jović je najlepša!

Објављено: 15.12.2008 18:19 - ()


0
2
Kvota na Tanju je 1.05

Објављено: 15.12.2008 18:17 - ()


0
0
Babarogic je seksipil i po :zaljubljen:

Објављено: 15.12.2008 17:03 - ()


0
0
:cupavi: Moglo bi da se odrzi jedno takmicenje kuj moze najvise da popije rakije a i piva,al da se ne je dinja pre toga! BOBA CUPAVI

Објављено: 15.12.2008 16:25 - ()


0
0
xe, xe, i da se oskudnije oblace :P

Објављено: 15.12.2008 16:08 - ()


0
0
koliko ja vidim, sta god da puskice napisu, imate zamerke! Ja sam ovo shvatio kao jednu saljivu vest. Jedna poruka za sve negativce: ako ne mozes da pomognes, nemoj ni da odmazes. Puskice su mojoj generaciji mnogo pomogle, mnoge stvari su se promenile jer su samo puskice to smele da kazu na fonu. Mozda ce ovom akcijom naterati asistenkinje da se vise sminkaju pre nego sto dodju na fakultet :hvala:

Објављено: 15.12.2008 15:28 - ()


0
0
Sta ce vam to koj djavo. Gluposti stvarno. :ljutko:

Објављено: 15.12.2008 15:11 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

5 + 1

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности