Бирамо најлепше професоре и асистенте

// Категорије: Инфо |

Након исказане жеље студената да се на ФОНу спроведе избор за најлепшу наставницу и најлепшег наставника (ту спадају професори, асистенти, сарадници у настави...), Пушкице су одлучиле да покрену акцију „Лепота са катедре“. Дакле, бирамо најлепшу наставницу и најлепшег наставника који предају на ФОНу.


Правила игре су следећа:

  1. На е-маил адресу [email protected] шаљите своје предлоге асистената, професора и сарадника у настави које бисте волели да видите у ужем избору за мис односно мистера.
  2. Од понедељка 22.12.2008. године на Пушкицама почиње анкета за избор најлепше наставнице, док ће анкета за избор најлепшег наставника почети по завршетку избора за мисицу, од понедељка 05.01.2009. године.
  3. Наглашавамо да један мејл представља један глас, тако да ако са исте имејл адресе стигне више гласова, рачунаћемо само први послати.
  4. У ужи избор улази петоро наставница односно наставника са највећим бројем гласова.
  5. Избор се завршава 19. јануара, док ће резулати бити објављени до 25. јануара.


Наравно, победницима ће бити уручене пригодне награде. :)

Будите и ви део жирија и пошаљите свој глас на [email protected]!

Milan Okanović :zaljubljen: i Mlađa Cudanov definitivno, :cool: mada ni ovi iz OIKT-a nisu loši, Miloš i Miroslav :)

Објављено: 17.12.2008 22:32 - ()


0
0
I ja se slazem da Miroslavu Lazovic nema ravnog. A sto se tice devojaka, po meni je slatka Ana Kovacevic (eng.)

Објављено: 17.12.2008 21:58 - ()


0
0
e kakvi ste vi grandovci... bolje da ste, na neki nacin, napravili kriticku anketu o najboljim i najgorim knjigama na faxu, (ne)pismenosti nekih profesora/asistenata, zanimljivosti i dosadnosti njihovih predavanja.. na taj nacin biste pokrenuli kriticku misao i odgovornost jer se to od vas i nas studenata i ocekuje.. a ne gluposti o missu i misteru fakulteta.. ccc

Објављено: 17.12.2008 21:14 - ()


0
0
Asistent ili saradnik Miroslav Lazovic iz mreza, definitivno mu nema ravnog :) a sto se tice devojaka Marija Bogicevic je boginja

Објављено: 17.12.2008 20:52 - ()


0
0
ih pa ja ne znam uopste ko su te silne zene sto ih nabrojaste ;)) a ne verujem da je neka lepsa od selene :) sto se tice muskih, izbor je otuzan pa necu glasati

Објављено: 17.12.2008 15:54 - ()


0
0
VINKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Објављено: 17.12.2008 14:03 - ()


0
0
Auu ljudi al ste vi prolupali :cupavi:

Објављено: 17.12.2008 08:36 - ()


0
0
[b]ANA KOVACEVIC[/b]... NAJBOLJA I NAJLEPSA ASISTETKINJA...NE MISLIM SAMO FIZICKI VEC NA SVIM MOGUCIM POLJIMA UKLJUCUJUCI I NA INTELEKTUALNOM PLANU :yo: :D :cool:

Објављено: 16.12.2008 21:20 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

19 + 3

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности