Objavljen je konačni raspored ispita za aprilski rok. Možete ga preuzeti ovde.
Konačni april 2008
dobro, bravo. bas si kul! :bljak:
A kakvo je ovo odlaganje istita? Pa pogledajte radpored ispita za februar. Samo su 2 (dva) od 16 pomerena. Koga oni vise zezaju? [b]KAKO VAS NIJE SRAMOTA????[/b] :udri:
Objavljeno: 24.01.2008 20:40 - ()
zasto ste sklonili odgovore na "bludnik-ov" komentar?
@bludnik - bas si duhovit! a komentar ti je glup.
@puskice - prekinite sa cenzurom tj cenzurisite psovke i uvredljiv teks a ne odgovor na glupe komentare.
HVALA
Objavljeno: 23.01.2008 01:03 - ()
[quote]Ta teorija "sedi i uci" ne prolazi kada za januar spremas 4 ispita pa hoces za april jos 2 (i one koje si pao, ako si pao)[/quote]
Pa ti ako nisi u stanju da spremis 6 ispita,onda si dzabe na fakultetu!
Objavljeno: 22.01.2008 12:17 - ()

Postavi komentar