Konačni april 2008

// Категорије: Инфо |

Објављен је коначни распоред испита за априлски рок. Можете га преузети овде.

Ja samo mislim da svi dizete frku bez potrebe.Pa svi ce bolje proci u februaru nego u aprilu kad opet budu kolokvijumi.Raspitajte se kako je na drugim fakultetima,pa cete mozda shvatiti da nema potrebe da se ovoliko pljuje po fonu!

Објављено: 21.01.2008 00:04 - ()


0
0
@bludnik - lepo je cuti da neko ima drugaciji stav i to je po meni normalno i ne moze svima da odgovaraju iste stvari. Ali ovde se radi o prevari koja je organizovana od strane uprave pa ako te brine da te opet, sledece godine, ako ne i ove, ne prevare za nesto, tipa da u aprilu daju junski rok, pusti mail na one mail adrese i ukazi ministarstvu i BU da se kod nas desavaju nepravilnosti. Naravno, niko te ne tera i niko ti nece reci nista lose ako to ne uradis. U svakom slucaju obavesti tvoje drugove i drugarice, mozda nas neko podrzi. Hvala p.s. Marine batli posao

Објављено: 20.01.2008 22:30 - ()


0
0
ako ne pomeris verovatnocu sa 9. mozes fino da das odmah ostavku..dali studentu druge godine da bude prodekan..boze svasta

Објављено: 20.01.2008 21:53 - ()


0
0
I have been reckless but i am not a rebel without a cause!

Објављено: 20.01.2008 21:05 - ()


0
0
MARINE, POD HITNO DA DAS OSTAVKU!!!

Објављено: 20.01.2008 20:50 - ()


0
0
Probaj da se ponasas i da pricas kao akademski gradjanin a ne kao prodavac na pijaci. Ako ne podrzavas akciju, ok, ali onda ne smetaj ili iskazi svoje misljenje koristeci normalan recnik i agrumente. Hvala

Објављено: 20.01.2008 19:20 - ()


0
0
XXX,ne seri!!!!!!!

Објављено: 20.01.2008 18:19 - ()


0
0
[color=red][b]Kolege i koleginice, da se mi ne bi prepucavali sa "statistickim" podacima zamolio bih one studente kojima vise odgovara april, pravi april, da posalju mail-ove rektoratu BU i Ministarstvu prosvete i sporta i da ima ukazu na ovu nepravilnost koja je kod nas primecena a to je lazni aprilski rok jer po Zakonu o visokom obrazovanju, Clan 90. moramo da imamo januar, april, jun, sept, okt (ko neveruje nek vidi na sajtu ministarstva) i to nisu nazivi rokova nego meseci u kojima se odrzavaju. Mail adrese su: [email protected] [email protected] Nadam se da cete podrzati ovu akciju jer dosta je bilo lazi i prevara. Hvala na podrsci![/b][/color]

Објављено: 20.01.2008 17:41 - ()


0
0
:cupavi:

Објављено: 20.01.2008 15:03 - ()


0
0
Februar ili april,na kraju je svejedno.Onaj ko hoce da uci taj ce nauciti,a vi sto lajete ovde padate u svakom slucaju!

Објављено: 20.01.2008 12:01 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

19 + 19

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности