Објављен је коначни распоред испита за априлски рок. Можете га преузети овде.
Konačni april 2008
Ja samo mislim da svi dizete frku bez potrebe.Pa svi ce bolje proci u februaru nego u aprilu kad opet budu kolokvijumi.Raspitajte se kako je na drugim fakultetima,pa cete mozda shvatiti da nema potrebe da se ovoliko pljuje po fonu!
Објављено: 21.01.2008 00:04 - ()
@bludnik - lepo je cuti da neko ima drugaciji stav i to je po meni normalno i ne moze svima da odgovaraju iste stvari. Ali ovde se radi o prevari koja je organizovana od strane uprave pa ako te brine da te opet, sledece godine, ako ne i ove, ne prevare za nesto, tipa da u aprilu daju junski rok, pusti mail na one mail adrese i ukazi ministarstvu i BU da se kod nas desavaju nepravilnosti. Naravno, niko te ne tera i niko ti nece reci nista lose ako to ne uradis. U svakom slucaju obavesti tvoje drugove i drugarice, mozda nas neko podrzi. Hvala
p.s. Marine batli posao
Објављено: 20.01.2008 22:30 - ()
ako ne pomeris verovatnocu sa 9. mozes fino da das odmah ostavku..dali studentu druge godine da bude prodekan..boze svasta
Објављено: 20.01.2008 21:53 - ()
Probaj da se ponasas i da pricas kao akademski gradjanin a ne kao prodavac na pijaci. Ako ne podrzavas akciju, ok, ali onda ne smetaj ili iskazi svoje misljenje koristeci normalan recnik i agrumente.
Hvala
Објављено: 20.01.2008 19:20 - ()
[color=red][b]Kolege i koleginice, da se mi ne bi prepucavali sa "statistickim" podacima zamolio bih one studente kojima vise odgovara april, pravi april, da posalju mail-ove rektoratu BU i Ministarstvu prosvete i sporta i da ima ukazu na ovu nepravilnost koja je kod nas primecena a to je lazni aprilski rok jer po Zakonu o visokom obrazovanju, Clan 90. moramo da imamo januar, april, jun, sept, okt (ko neveruje nek vidi na sajtu ministarstva) i to nisu nazivi rokova nego meseci u kojima se odrzavaju.
Mail adrese su: [email protected]
[email protected]
Nadam se da cete podrzati ovu akciju jer dosta je bilo lazi i prevara.
Hvala na podrsci![/b][/color]
Објављено: 20.01.2008 17:41 - ()
Februar ili april,na kraju je svejedno.Onaj ko hoce da uci taj ce nauciti,a vi sto lajete ovde padate u svakom slucaju!
Објављено: 20.01.2008 12:01 - ()

Постави коментар