Објављен је коначни распоред испита за априлски рок. Можете га преузети овде.
Konačni april 2008
Februar ili april, na kraju je svejedno jer izgleda da nikako ne moze da se utice na odluke uprave. Jedno je sigurno uprava stalno menja pravile igre. Potrebno je ovakve odluke donositi na vreme to jest na pocetku semestra. Cini mi se da nije problem to sto je april u februaru nego kada je ta odluka doneta! Setite se proteklih godina kada su pravila igre menjana u junu.
Објављено: 20.01.2008 03:16 - ()
hteo sam reci da, ako ste vi svi sa tog smera uspeli da date sve u januaru i aprilu, ne mozhesh gledati na april kao na bolj za SVEi. ok VAMA JESTE BOLJI, ali statistika ne lazhe, vecini studenata ZAISTA vishe odgovara februar. hteli oni to da priznaju ili ne...
Објављено: 19.01.2008 23:12 - ()
stvarno bre sta je s tom verovatnocom???? :zbun: pa i da mi daju gotove zadatke ne mogu da je spremim za 5 dana :udri: :(( pomerajte to!
Објављено: 19.01.2008 23:07 - ()
pa daj bre, zasrto je ostala verovatnoca 9. februaraa breeeeeeee
pomeraj to
Објављено: 19.01.2008 14:40 - ()
Nije da sam se uvredio za smer ali cemu takav pristup. Po cemu je ME tezi? Kao oni rade nesto ozbiljnije stvari? Elektronsko - od kuce preko kompa i to koliko god hoces puta? IS za IS, oni rade neke teze stvari, to je isptina, ali od nih 200-300 ako ih 50 zna sta radi, to je super. Pusti ti sve te price da je UK lak i da mi imamo papirologiju. 5 projektnih u ovom semestru i to samo kako uslov da izadjes na ispit, to nije lako koliko god ti se cinilo (naravno ako platis da ti neko uradi to je druga stvar). A sto se tice broja ljudi na UK, na trecoj nas je >100. Nije mnogo ali nije ni malo.
APRIL JE KEVA
Објављено: 19.01.2008 13:53 - ()
@angie
Pa lepo, u isto vreme se ide i na pradavanja i na vezbe, imamo i kolokvijume i ispitni rok je uveliko u toku, a da ne pominjem svaku radnu subotu i svaku bogovetnu nedelju kad smo imali principe programiranja. Hocu samo da kazem da nismo imali vremena ni sad da ucimo kao sto ne bismo ni u aprilu imali, ali gura se nekako. I da se razumemo, nisam je protiv februara, ja sam protiv spajanja januara i februara. Samo 2 nedelje odmora trazim, zar je mnogo? Ocigledno neki ljudi smatraju da su nedodirljivi i da mogu da rade sta god hoce, ali moraju da shvate da cemo i mi biti nekad neko i nesto, pa bi moglo skupo da ih kosta ovo izivljavanje.
Објављено: 19.01.2008 13:46 - ()
no offence man, ali ako si na uk, tvoj glas se ne rachuna! smer vam je pishljiv od tezhine! imate mnogo papirologije i to je sve!!! kad budete seli da uchite ozbiljniju i obimniju materiju, onda se javite!!! reprezentativni uzorci su smerovi kao shto su me i is. Uk ima mozhda 20-30 studenata po generaciji... a me i is imaju po 200-300 svaki!!!
Објављено: 19.01.2008 11:00 - ()
@Igor-Igore izvini al kako moze da ti bude isto u aprilu kao sto je sad???
Објављено: 19.01.2008 10:51 - ()
stvarno marine, mogao si da pomeris verovatnocu za 5-6 dana! :udri:
Објављено: 19.01.2008 03:57 - ()

Постави коментар