Објављен је коначни распоред испита за априлски рок. Можете га преузети овде.
Konačni april 2008
Sta se desava sa izbornim predmetima koji nisu navedeni u rasporedu? Da li za to treba da se obratimo katedri koja te predmete drzi?
Објављено: 17.01.2008 23:09 - ()
uprava je vratila februarski ispitni rok, ali zbog statuta beogradskog univerziteta (u kome ne postoji februar nego april) morala je tako da ga nazove. inace, uprava je ovime (po meni) ucinila uslugu studentima.
naime, pre x godina, na fonu su postojali januar i april, ali je prolaznost studenata u aprilskom bila mnogo losha. zato je prebachen na februar. nakon frke oko bolonje itd, fon je morao da vrati rok na zakonski april (to je uchinio proshle godine), ali je uvideo da je prolaznost bila losha, pa su ove godine uradili ovaj "hibrid"... ma koliko ljudi mislili suprotno, bolje im je da se "zahuktaju" 2 meseca i zavrshe ispite, nego da se u aprilu jurcaju sa obavezama prema kolokvijumima i ispitima... od toga uvek nastane papazjanija!!!
elem, nadam se da ce ovo biti poslednji post vezan za ovu temu i da ce dalja diskusija teci u skladu sa veshcu!
Објављено: 17.01.2008 22:33 - ()
U cemu je razlika izmedju preliminarnog i konacnog rasporeda? Sta je to promenjeno i da li je moguce da niko od, predpostavljam, profesora koji prave raspored ne moze da ukapira da godina ima 12 meseci i da 2. (drugi) mesec nije APRIL nego [size=24][color=red]FEBRUAR[/color][/size]!!! Koja je funcija parlamenta i studenta prodekana? Marine, kakav si dobio odgovor od Milije ili koga kog da si pitao za izmene rasporeda i zasto nije nista promenjeno? Ako mislis da gresim samo da navedem da ni jedan ispiti sa trece godine, smer UK nije pomeren osim vremena pocetka ispita. O ostalim ispitima i da ne govorim. Zamolio bih te da nam objasnis. Hvala
Објављено: 17.01.2008 22:23 - ()
A zašto nam Verovatnoću nisu malo pomerili? Svi su se bunili na to i oni i dalje ostavljaju da je pismeni 9og?? Naše molbe na ovom fakultetu izgleda ne vrede ni pišljivog boba!
Објављено: 17.01.2008 22:10 - ()
Da li neko zna da li se kolokvijum iz psihologije racuna i u februarskom(aprilskom) roku?
Објављено: 17.01.2008 20:14 - ()
nije greska nego bezobrazluk. jeste u februaru, a da bi kao ispostovali zakon zovu ga aprilski.
Објављено: 17.01.2008 19:39 - ()
Kako je moguce da je aprilski rok u februaru ili je to nekakva greska? Hvala
Објављено: 17.01.2008 19:17 - ()

Постави коментар