Konačni april 2008

// Категорије: Инфо |

Објављен је коначни распоред испита за априлски рок. Можете га преузети овде.

Jesi pametan nema sta. Citiram post "[i]Ta teorija "sedi i uci" ne prolazi kada za januar spremas 4 ispita pa hoces za april jos 2 (i one koje si pao, ako si pao). Ta teorija prolazi ako za januar spremas 2, maxi 3 i ako padnes neki onda za 10 dana pokusas da ih ponovo predjes i naucis nesto novo[/i]" ako ti ne smeta sto su rokovi spojeni u redu ali nemoj da pametujes previse i da pokazujes koliko si prost. [color=red][b]DA, KVIV MI JE prodekan, KVIV MI JE parlament, KVIV MI JE dekan zato sto krse zakon na moju stetu.[/b][/color] ZATO sto imam [b]SAMO[/b] 4 dana pauze izmedju rokova (4.2. je poslednji ispit u januaru a 8.2. prvi u februaru). I naravno da sedim i ucim ali necu da me zajebava ko stigne. [size=18][b]Hocu pauzu izmedju rokova!!!![/b][/size] Podrzite akciju i posaljite mail-ove na one adrese.

Објављено: 22.01.2008 02:00 - ()


0
0
Ja sam poslala mejl na obe adrese koje je kolega XXX naveo, pre svega zato sto je razmak izmedju januarskog i nazovi aprilskog roka samo 5 dana. Predlazem da svi koji su istog misljenja odvoje 2 minuta vremena da ucine isto. Pozdrav

Објављено: 21.01.2008 20:11 - ()


0
0
Marine što se tiče mene, a čini mi se i većine studenata sa druge godine, možeš komotno da podneseš ostavku. Najgori si student prodekan do sad. Ovi rasporedi i za januar i za februar su čista katastrofa, a da ne pričamo da žalbe nisu uvažene. Ne shvatam ljudi što se toliko svađate oko februara i aprila, na isto nam u suštini dođe, a sad nam je zapalo to što nam je zapalo i na nama je da izvučemo najbolje od toga, a raspravama o tome koji je rok bolji nećemo postići ništa. Činjenica jeste, da su nam rasporedi očajni, bar što se tiče ovoga što sam gledala za drugu godinu, a i nemamo praktično nikakav razmak između rokova. Umesto da se uradi nešto po tom pitanju vi vodite polemiku o tome koji je bolji rok i iznosite mišljenja i statističke podatke.

Објављено: 21.01.2008 19:13 - ()


0
0
Ja sam misljenja da je bolji aprilski rok, ali ako je pomeren za februar - II godina sam i probacu i drugu varijantu, ali se ne slazem sa tim da su rokovi spojeni... Trebalo bi da ima bar 10-tak dana razmaka izmedju rokova...

Објављено: 21.01.2008 18:19 - ()


0
0
nije poenta u tome...dajte vi februarski rok, ali dajyte neku JE*ENU PAUZU izmedju rokova...a ne da 4. februara polazem marketing u jednom a vec 9. februara verovatnocu u drugom roku... BZOBRAZLUK BRE marine, obesi tu tvoju titulu prodekana o klin

Објављено: 21.01.2008 12:00 - ()


0
0
ambiciozan ili ne u feb ili aprilu mozes da polazes samo ispite iz "prvog" semestra ili ti znas nesto sto mi ne znamo, a u tom slucaju nas prosvetli. A to da bi smo trebali po zakonu da imamo mnoge stvari a nemamo ih, zar to nije razlog da se nesto menja a ne da dozvoljas/mo da te/nas muze ko stigne. Ja mislim da to nije nacin da napredujes u zivotu ali mozda gresim. Ta teorija "sedi i uci" ne prolazi kada za januar spremas 4 ispita pa hoces za april jos 2 (i one koje si pao, ako si pao). Ta teorija prolazi ako za januar spremas 2, maxi 3 i ako padnes neki onda za 10 dana pokusas da ih ponovo predjes i naucis nesto novo. Ima nas jos koji smo ambiciozni i koji pored faksa zaradjuju za zivot.

Објављено: 21.01.2008 01:33 - ()


0
0
Haha,pa po zakonu bismo mi trebali da imamo mnoge stvari,pa nista od toga!I mislim da su to uzaludne akcije,samo treba da se sedne i da se uci.I naravno da bih mogao da polazem ispite samo iz prvog semestra ali ja sam malo ambiciozniji!

Објављено: 21.01.2008 01:03 - ()


0
0
Ja, po pitanju ovih rokova, govorim u svoje ime i smatram da je april bolji (ok, moje misljenje), ali po zakonu moramo da imamo april i to nije nesto sto moze da se spori (ako neko ne veruje neka skine zakon sa sledeceg sajta i nekad pogleda clan 90. na strani 45 http://www.mps.sr.gov.yu/code/navigate.php?Id=473). Druga stvar je da li nekome odgovara ili ne. A sto se tice tih kolokvijuma i predavanja i priprema za april, zar nije isto i priprema za januar? Mi od oktobra do sredine januara imamo redovne vezbe, predavanja i kolose pa izlazimo u januaru i nikom ne smeta a april je isto to. Imas vezbe, predavanja i kolose i spremas ono sto nisi polozio u jan (ponavljas) i spremas nesto novo, ako hoces (mozes samo da polazes ispite iz prvog semestra). Jel nije tako i ako nije zasto tako mislis? Ja opet [color=red][b]pozivam kolege i koleginice da podrze akciju, kojom cemo pokazati da se na nasem faksu krse osnovna pravila propisana Zakonom o visokom obrazovanju, i da posalju mail ministarstu prosvete i sporta i rektoratu BU na: [email protected] [email protected] i da im ukazu na lazni aprilski rok.[/b][/color] Ovo radimo zbog svih nas! HVALA

Објављено: 21.01.2008 00:52 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

3 + 2

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности