Najnovije vesti

// Kategorije: Info |
Kako Puškice nezvanično saznaju iz izvora bliskih PentaFON-u, oktobra 2, kao i kompenzacije za upis četvrte godine će najverovatnije biti. Još se čekaju definitivne odluke, kao i odluka za kompenzaciju za upis treće godine.
e jel ima nesto o toj bezuslovnoj cetvrtoj?

Objavljeno: 26.09.2008 19:17 - ()


0
0
Hmmm, potpunbo promasena poenta kompenzacije. Naime, kompenzacija se ne odnosi na jedan ispit manje za uslov i to iz prosle godine, vec na ispti broj ispita za uslov, od kojih je jedan iz prosle godine!

Objavljeno: 22.09.2008 14:32 - ()


0
0
Moze li se kao kompenzacija preneti 1 ispit iz tekuce godine umesto 1 iz prosle godine?

Objavljeno: 22.09.2008 14:16 - ()


0
0
Ovako, pošto meni nije nešto bitna sad ta kompenzacija i to, pošto imam uslov, ne bavim se mnogo ovom temom... Tako da vam svima želim od srca da vam se odobri ista, kako bismo bili kolege na sledećoj godini svi... Zaista srećno... A ti matori što pričaš da je FON lak, nemoj biti subjektivan i nemoj da se tako bezbezno ističeš! Javi se da ti objasnim da nisi u pravu, trebace mi pola minuta. Samo ću ti navesti neke od slučajeva i sve će ti biti jasno... ;)

Objavljeno: 22.09.2008 12:04 - ()


0
0
Ja ne zelim da te pljescem po guzi.

Objavljeno: 22.09.2008 00:35 - ()


0
0
komedija...taj koji je to o bezuslonoj gluposti pricao je tipicno za studente naseg fakulteta! Evo ako to sa faxxa bar pomene ja cu se skinuti go pa svi mogu da me pljestu po guzi do mile volje..nece me biti sramota! Svaki dan sam sa njima u kontaktu i kompenzacija za trecu nije realna ali nije ni iskljucena dok se za cetvrtu 99% ocekuje samo se nece do kraja okt. roka ta info objavljivati!!! to je realnost...sve ostalo je glupost i gubljenje vremena!!!

Objavljeno: 21.09.2008 23:51 - ()


0
0
Ako ti je ovo prelako ti idi na ETF, samo na tebe chekaju :fokus:

Objavljeno: 21.09.2008 21:30 - ()


0
0
Dragana, objasnila si.. :) E ljudi, zivot je napolju, a i Nova Godina stizeeee jos malo! IJAOOO!!!

Objavljeno: 21.09.2008 21:28 - ()


0
0
KAKO MRZIM OVE STREBERE STO BUBAJU PO CELI SEMESTAR NIKUDA SE NE KRECU OSIM DO FAXA I SADA NAM PISU KAKO JE FON LAK FAKULTET..PA I MENI SU LAKI SVI ISPITI,ALI KOJE SAM POLOZILA. :P ...POZDRAV ZA FRAJERA SA ... :cupavi: :ljutko:

Objavljeno: 21.09.2008 21:16 - ()


0
0
Ako nemash shta pametno da kazesh, ne seri. [size=18]I niko nije corav[/size]

Objavljeno: 21.09.2008 20:25 - ()


0
0
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

20 + 7

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti