Najnovije vesti

// Категорије: Инфо |
Како Пушкице незванично сазнају из извора блиских ПентаФОН-у, октобра 2, као и компензације за упис четврте године ће највероватније бити. Још се чекају дефинитивне одлуке, као и одлука за компензацију за упис треће године.
Ja bezuslovno volim moje roditelje:)

Објављено: 21.09.2008 20:19 - ()


0
0
nastavničko veće je sutra...nadajmo se najboljem po nas :)

Објављено: 21.09.2008 20:12 - ()


0
0
[size=18]Cuo sam najnoviju nepotvrdjenu ali 100% tacnu informaciju. Na danasnjoj sednici Nastavno naucnog veca donesena je odluka da bude oktobra 2, kompenzacije prve i druge godine i bezuslovnog upisa trece i cetvrte godine. Profesorka Nevenka je takodje obecala da ce nas fakultet za Novu godinu posetiti Dedamraz i da ce deliti 10-ke svim studentima koji su ove godine bili dobri i ucili ali im se eto, nije dalo da poloze bas mnogo izpita. Ljudi osvestite se, ne postoji laksi faks od FON-a. Sedite malo i ucite umesto sto sate provodite pisuci komentare na Puskicama. Srecno.[/size]

Објављено: 21.09.2008 20:07 - ()


0
0
Bice 43 boda uslov za drugu. Samo je pitanje da li ce svi na budzet koji daju usliv ili samo 366 njih i to ce se saznati ovih dana.

Објављено: 21.09.2008 20:05 - ()


0
0
rang lista, rodjace, u oktobru...

Објављено: 21.09.2008 18:18 - ()


0
0
Sta je bilo sa nama koji upisujemo drugu godinu? Koliko vidim, nista se nije promenilo, idalje je uslov ociscena cela prva...?

Објављено: 21.09.2008 17:23 - ()


0
0
Zanimljiva info koja je procurela...ja znam da na defektologiji postoji bezuslovni upis pete godine tacnije 9. semestra, ali nisam siguran da ce fon to odobriti, mada ako idu na to da se potpuno rese starijih studenata, tj. starog programa i da potpuno predju na bolonju ne bih se iznenadio, mada ako vec postoji kompenzacija i okt2 nece od toga biti nista...iz prostog razloga jer ce okt2 biti formalnost... Ajde ako saznate nesto vise javite.. pozz

Објављено: 21.09.2008 17:09 - ()


0
0
pise da ce biti 11 i 12 oktobra...

Објављено: 21.09.2008 14:06 - ()


0
0
[color=red][/color][size=18][/size]HOCEMO OKTOBAR2 !!!!

Објављено: 21.09.2008 02:42 - ()


0
0
ZNA LI NEKO KADA CE BITI OKTOBAR 2?

Објављено: 21.09.2008 02:36 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

9 + 19

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности