Najnovije vesti

// Категорије: Инфо |
Како Пушкице незванично сазнају из извора блиских ПентаФОН-у, октобра 2, као и компензације за упис четврте године ће највероватније бити. Још се чекају дефинитивне одлуке, као и одлука за компензацију за упис треће године.
lepa je ova informacija,al koliko je tačna videćemo :cool: slična informacija se javila i u junu,pa je jednoglasno doneta suprotna odluka :)

Објављено: 17.09.2008 20:15 - ()


0
0
pa ja sam 05 generacija, a druga sam godina i nemam bodove, hocu li ja moci onda da imam kompenzaciju?

Објављено: 17.09.2008 20:13 - ()


0
0
a shto se tice vas sa druge, ja vas maksimalno podrzavam ali cr biti tesko zbog glupih bodova jkoje mi nemamo

Објављено: 17.09.2008 20:05 - ()


0
0
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :yo: :yo: :yo: :yo: :yo: :yo: :yo: :yo: :yo: :yo:

Објављено: 17.09.2008 20:04 - ()


0
0
Sada kada su dobili kompenzaciju ovi sa trece godine mogu da prestanu da pricaju kako "nije logicno" da i druga godina dobije kompenzaciju i kako druga nema pravo za nju nego da nam pomognu i podrze nas da i mi dobijemo kompenzaciju.

Објављено: 17.09.2008 19:41 - ()


0
0
hahaha :lol:

Објављено: 17.09.2008 19:21 - ()


0
0
ako se odobrava oktobar 2, odobrava se za SVE... ono za godine se odnosilo na kompenzaciju

Објављено: 17.09.2008 19:12 - ()


0
0
A sta je sa drugom godinom?Hocemo i mi oktobar2!!! :(( :zbun:

Објављено: 17.09.2008 19:10 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

18 + 19

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности