Najnovije vesti

// Категорије: Инфо |
Како Пушкице незванично сазнају из извора блиских ПентаФОН-у, октобра 2, као и компензације за упис четврте године ће највероватније бити. Још се чекају дефинитивне одлуке, као и одлука за компензацију за упис треће године.
Mogli bi da daju bezuslovan upis u trecu! Cisto da popune rupe u budzetu! :D

Објављено: 21.09.2008 00:22 - ()


0
0
[size=18][/size][color=red][/color]IDEMO!!!!!!!!!!

Објављено: 20.09.2008 20:27 - ()


0
0
To za bezuslovni upis 4. bi i bilo logicno s tim sto bi sve starije studente a i sebe postedeli prelaska na totalnu bolonju.

Објављено: 20.09.2008 19:12 - ()


0
0
za dfg: homeru! ups

Објављено: 20.09.2008 17:55 - ()


0
0
Zato i kazem da bi zaista bilo smesno da moras da placas sve , to bi znacilo da neki,ljudi moraju platiti i 50 000???!!! U svakom slucaju, tek cemo da vidimo shta ce biti

Објављено: 20.09.2008 17:40 - ()


0
0
Ne placa se svaki ispit iz trece, placas samo onoliko koliko ti fali za regularan uslov. Tako je na ovim fakultetima koji su odobrili bezuslovan upis zavrsne godine pa kapiram da bi tako bilo i kod nas.

Објављено: 20.09.2008 16:00 - ()


0
0
Nije mi jasno ovo za bezuslovni upis, bilo ga ili ne. Zasto bi trebalo da placamo svaki ispit iz trece ako je za uslov 6?!!!!?? Mozda bi bilo logicno da plate oni koji nisu skupili tih sest ali vise od toga je bas puno... Onda mi je draze da bude oktobra 2

Објављено: 20.09.2008 02:18 - ()


0
0
Oni napisu nezvanicno,jer ne mogu da napisu sto je kolega rekao znaju da ce biti,nego tako kazu,pa da se onda mi studenti potrudimo da postane 100% tacno,a sto se tice ovog upisa u 4 bez uslova tj,to se zove bezuslovni upis,to znaci da svaki ispid koji je ostao da li iz trece ili druge placa se 10.000 din po ispitu,i ta inforamcija nije netacna,jer se razmislja o njoj,a bice odluceno na nastavnickom vecu,u ponedeljak ili utorak kada se odrzi,jer je vec prihvaceno na par fakulteta,filolofski,saobracajni,i jos neki

Објављено: 20.09.2008 00:42 - ()


0
0
Glupane, to se tako kaze da ne bi stajalo " SAZNALI SMO 100% da ima kompenazcije iz prve ruke" DUHHHH

Објављено: 20.09.2008 00:12 - ()


0
0
Vi sve uvek [u]nezvanicno [/u]saznajete, kada ce biti nesto zvanicno? Kada objavite nesto zvanicno to se sazna i na sajtu FONa. Nezvanicno, nezvanicno kao i Kurir dnevne novine. Mislim, pogledajte sve pethodne vesti sa Vaseg sajta, sve su nezvanicne. Sta ste Vi, undreground obavestenja...? Mislim.... Komentare studenti mogu da ostavljaju na fonforumu, zato i postoji! Ne kudim Vas rad do sada, ali vise izbacite rec "nezvanicno" iz vasih tekstova. S najboljom namerom. Rale

Објављено: 19.09.2008 22:36 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

16 + 10

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности