Najnovije vesti

// Категорије: Инфо |
Како Пушкице незванично сазнају из извора блиских ПентаФОН-у, октобра 2, као и компензације за упис четврте године ће највероватније бити. Још се чекају дефинитивне одлуке, као и одлука за компензацију за упис треће године.
To je cista laz, tako da nemoj se uzdati u takve informacije!

Објављено: 19.09.2008 18:47 - ()


0
0
e jel zna neko nesto da mi kaze povodom informacije koja je procurila, da ce za cetvrtu godinu mozda biti ukinut uslov, tj da svako moze da upise, bez obzira koliko ispita mu fali, ali naravno, uz odredjenu novcanu nadoknadu za svaki nepoloženi ispit?

Објављено: 19.09.2008 18:16 - ()


0
0
kampenzacija :)))))))))))))))) molim se svim srcem :))))))))))))) i ucim naravno ;)

Објављено: 18.09.2008 03:07 - ()


0
0
Osedecemo pa cemo saznati vesti vezane za kompezaciju.... :cupavi:

Објављено: 18.09.2008 01:44 - ()


0
0
Kada ce se konacno znati za kompenzaciju???

Објављено: 18.09.2008 00:59 - ()


0
0
Samo da ne ispadne da okt 2 moze samo za ciscenje godine!

Објављено: 17.09.2008 23:24 - ()


0
0
Pa oni su vec i rekli da je oktobar 2 valjda 11. i 12. oktobra!

Објављено: 17.09.2008 23:13 - ()


0
0
ma ne studiraju svi iz druge po bolonji!!! ima nas koji smo 05 GENERACIJA I DRUGA SMO GODINA, I STUDIRAMO PO PLANU PO KOM I STUDENTI TRECE GODINE!

Објављено: 17.09.2008 22:37 - ()


0
0
Studenti trece godine podrzavaju kolege sa druge!Samo kazemo da su manje sanse da se odobri za drugu godinu koja studira po bolonji ali probacemo da se izborimo!

Објављено: 17.09.2008 22:30 - ()


0
0
TREBA DA ODOBRE KOMPENZACIJU!!!ZA DRUGU GODINU!!! AJMO LJUDI PODRZITE TO!!!!!

Објављено: 17.09.2008 21:23 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

13 + 18

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности