Počeo izbor za Mis FONa

// Kategorije: Info |

Prva faza takmičenja za Mis FON-a, pod nazivom "Lepota sa katedre", se završila.

Pred stručnim žirijem, koji su činili posetioci Puškica, stajao je veliki zadatak: da od velikog izbora lepih nastavnica sa FON-a odaberu najlepših pet koje će proći u drugi krug takmičenja.

Od danas, 21.12.2008., možete glasati putem ankete za svog favorita za Mis FON-a. Glasanje će trajati do 03.01.2009.

Nakon dugog razmatranja, žiri je odabrao sledećih pet lepotica:

  • Tatjana Ivanović (Menadžment ljudskih resursa)
    (povukla se iz izbora iz nama nepoznatih razloga)
  • Marija Bogićević (UIS, OIKT...)
  •  Selena Totić (Teorija verovatnoće, Statistika...)
  • Ana Trajković (Standardizacija...)

     
  • Branka Novčić (Marketing...)

Pobednici će biti uručena prigodna nagrada.

 

 
ma nemojte ma pricate kojeeeeesta!!! seka branka nema konkurenciju! Sacekacu je jos koju godinu, malo da se prozivi, a onda cu da je ozenim! :cool:

Objavljeno: 21.11.2009 13:20 - ()


0
0
Sve kandidatkinje bi se našle i na mojoj listi. Ipak,moj glas je išao za Selenu!!!

Objavljeno: 09.04.2009 14:50 - ()


0
0
Selena definitivno! Ostale su bezveze

Objavljeno: 03.01.2009 15:55 - ()


0
0
Selena nije samo prelepa osoba. Ona je dobra i plemenita osoba. Jos se secam kako sam odgovorao kod nje VIS i ispitivala me sve sa osmehom. I Martinovicka nije htela da mi da novu svesku da napisem koncept za usmeni, a da vidite Selenu kako graciozno koraca posle 2 minuta sa novom sveskom :zaljubljen: I na kraju sam dobio 10. Ovde nema uopste konkurencije . :durisha: Selena. ----> ONE & ONLY

Objavljeno: 30.12.2008 11:46 - ()


0
0
"... @ 10:36 25.12.2008. Ljudi, slepi ste pored zdravih ociju (bar se nadam). Slavica Cicvaric, jedna i jedina. A ne ove amaterke..." slavice, potpisi se slobodno :yo:

Objavljeno: 29.12.2008 17:08 - ()


0
0
A sta s ovu s ovi mafijaski cvikeri. Ne vidi se nista. Samo zubi nesto se vide

Objavljeno: 27.12.2008 23:14 - ()


0
0
Ana je mnogo lepsa u prirodi nego na ovoj slici...

Objavljeno: 26.12.2008 13:41 - ()


0
0
Molim vas kolege, da li znate koji su horoskopski znak naše lepotice sa FONa. Moram da vidim koja će imati više šanse, šta zvezde kažu, a isto tako me zanimaju svi ostali njihovi podaci. Ljudi pa izbor za mis je!!!!

Objavljeno: 26.12.2008 10:23 - ()


0
0
Pa, nabavite sliku i od ove Branke, ovako nije fer glasanje!

Objavljeno: 26.12.2008 04:05 - ()


0
0
1
1

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

1 + 2

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti