Prva faza takmičenja za Mis FON-a, pod nazivom "Lepota sa katedre", se završila.
Pred stručnim žirijem, koji su činili posetioci Puškica, stajao je veliki zadatak: da od velikog izbora lepih nastavnica sa FON-a odaberu najlepših pet koje će proći u drugi krug takmičenja.
Od danas, 21.12.2008., možete glasati putem ankete za svog favorita za Mis FON-a. Glasanje će trajati do 03.01.2009.
Nakon dugog razmatranja, žiri je odabrao sledećih pet lepotica:
- Tatjana Ivanović (Menadžment ljudskih resursa)
(povukla se iz izbora iz nama nepoznatih razloga)
- Marija Bogićević (UIS, OIKT...)

- Selena Totić (Teorija verovatnoće, Statistika...)

- Ana Trajković (Standardizacija...)

- Branka Novčić (Marketing...)

Pobednici će biti uručena prigodna nagrada.

Postavi komentar