Почео избор за Мис ФОНа

// Категорије: Инфо |

Прва фаза такмичења за Мис ФОН-а, под називом "Лепота са катедре", се завршила.

Пред стручним жиријем, који су чинили посетиоци Пушкица, стајао је велики задатак: да од великог избора лепих наставница са ФОН-а одаберу најлепших пет које ће проћи у други круг такмичења.

Од данас, 21.12.2008., можете гласати путем анкете за свог фаворита за Мис ФОН-а. Гласање ће трајати до 03.01.2009.

Након дугог разматрања, жири је одабрао следећих пет лепотица:

  • Татјана Ивановић (Менаџмент људских ресурса)
    (повукла се из избора из нама непознатих разлога)
  • Марија Богићевић (УИС, ОИКТ...)
  •  Селена Тотић (Теорија вероватноће, Статистика...)
  • Ана Трајковић (Стандардизација...)

     
  • Бранка Новчић (Маркетинг...)

Победници ће бити уручена пригодна награда.

 

 
Lepa + pametna + cabrio :yo: :yo: :yo:

Објављено: 22.12.2008 19:38 - ()


1
1
Kakva Selena, kakva ****, kakve blokade, kakve barikade... Jel ste vi slepi pored ociju... Marija Bogicevic je prelepa! AMIN!

Објављено: 22.12.2008 19:11 - ()


1
1
<<>> Mislim, sta reci?! Svaka cast tebi i ... glas za boginju meseca.... ma za citav niz godina unazad :)

Објављено: 22.12.2008 19:07 - ()


1
1
Marija Bogićević...

Објављено: 22.12.2008 18:59 - ()


1
1
1
1

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

15 + 3

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности