Почео избор за Мис ФОНа

// Категорије: Инфо |

Прва фаза такмичења за Мис ФОН-а, под називом "Лепота са катедре", се завршила.

Пред стручним жиријем, који су чинили посетиоци Пушкица, стајао је велики задатак: да од великог избора лепих наставница са ФОН-а одаберу најлепших пет које ће проћи у други круг такмичења.

Од данас, 21.12.2008., можете гласати путем анкете за свог фаворита за Мис ФОН-а. Гласање ће трајати до 03.01.2009.

Након дугог разматрања, жири је одабрао следећих пет лепотица:

  • Татјана Ивановић (Менаџмент људских ресурса)
    (повукла се из избора из нама непознатих разлога)
  • Марија Богићевић (УИС, ОИКТ...)
  •  Селена Тотић (Теорија вероватноће, Статистика...)
  • Ана Трајковић (Стандардизација...)

     
  • Бранка Новчић (Маркетинг...)

Победници ће бити уручена пригодна награда.

 

 
Ljudi, slepi ste pored zdravih ociju (bar se nadam). Slavica Cicvaric, jedna i jedina. A ne ove amaterke...

Објављено: 25.12.2008 23:36 - ()


0
0
Seleni je nesto potamneo zub :)))) Steta sto se najlepsa povukla :( Gosp. Kvaran-Mi-Zub joj nece nikad niti ni blizu..

Објављено: 25.12.2008 16:25 - ()


0
0
Marija Bogicevic najlepsa. AMIN!

Објављено: 25.12.2008 16:13 - ()


0
0
Ukoliko neko od studenata, saradnika u nastavi, asistenata, profesora ima lepsu sliku Ane Trajkovic ili bilo koje druge kandidatkinje za mis, moze nam poslati na mail [email protected]

Објављено: 25.12.2008 13:33 - ()


0
0
Glasanje uopste nije realno...naravno da ce Selena,Marija i Tatjana imati najvise glasovi iz razloga sto mljr,oikt,uis i verov. imaju svi...a npr. Anu znaju samo ljudi sa kvaliteta,tako da...Ana is the best:)

Објављено: 25.12.2008 12:00 - ()


0
0
Sve je ovo lepo, ali gde su asistenti? Za koga da glesaju studentkinje? P.S. Marija ima 1000 lepsih slika, ovo neko radi protiv nje!!!

Објављено: 24.12.2008 21:05 - ()


0
0
selena je najlepsa!!!! i tako je super... odlicno predaje(tj. drzi vezbe), i dobra je, umiljata, simpaticna.. ma preslatka je|!! SELENA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :) :) :P :P

Објављено: 24.12.2008 13:24 - ()


0
0
znao sam da me voli...zato je i obrisala...

Објављено: 24.12.2008 09:54 - ()


0
0
Puskice, mogli biste posle, kad prodje glasanje, da okacite slike sa dodele nagrada :D

Објављено: 24.12.2008 02:17 - ()


0
0
Ma mozete da pisete sta hocete, da proglasite koga zelite, ali istina je jedna, a to je da [i]Selena nema alternativu[/i]

Објављено: 24.12.2008 02:09 - ()


0
0
1
1

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

7 + 4

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности