Почео избор за Мис ФОНа

// Категорије: Инфо |

Прва фаза такмичења за Мис ФОН-а, под називом "Лепота са катедре", се завршила.

Пред стручним жиријем, који су чинили посетиоци Пушкица, стајао је велики задатак: да од великог избора лепих наставница са ФОН-а одаберу најлепших пет које ће проћи у други круг такмичења.

Од данас, 21.12.2008., можете гласати путем анкете за свог фаворита за Мис ФОН-а. Гласање ће трајати до 03.01.2009.

Након дугог разматрања, жири је одабрао следећих пет лепотица:

  • Татјана Ивановић (Менаџмент људских ресурса)
    (повукла се из избора из нама непознатих разлога)
  • Марија Богићевић (УИС, ОИКТ...)
  •  Селена Тотић (Теорија вероватноће, Статистика...)
  • Ана Трајковић (Стандардизација...)

     
  • Бранка Новчић (Маркетинг...)

Победници ће бити уручена пригодна награда.

 

 
Ja sam mislio da ce neko dodati i Jelenu Anđelković, evo i slike ako nije kasno http://www.obuka.fon.rs/images/jelena.jpg

Објављено: 22.12.2008 15:45 - ()


0
0
da ti se digne kosa na glavi :cool:

Објављено: 22.12.2008 15:43 - ()


0
0
:cupavi:

Објављено: 22.12.2008 15:43 - ()


0
0
kako se Branka preziva sada i Markovic?

Објављено: 22.12.2008 15:00 - ()


0
0
Ko je Branka? Neka nova asistetnkinja?

Објављено: 22.12.2008 13:57 - ()


0
0
****, Marija, Ana i Branka su samo sateliti koji se okrecu oko planete Selenine lepote!

Објављено: 22.12.2008 13:10 - ()


0
0
[size=18][b]Sta reci, sve slika govori...[/b][color=red][/color][/size]

Објављено: 22.12.2008 10:44 - ()


0
0
1
1

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

12 + 8

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности